15 вересня 2023   19:08   933

Командувач ВПС Олещук про удари по російських кораблях: "Storm Shadow ми підвішуємо під ліве крило Су-24М, французькі Scalp - під праве"

Командувач ВПС Олещук про удари по російських кораблях: "Storm Shadow ми підвішуємо під ліве крило Су-24М, французькі Scalp - під праве"
Україна завдавала ударів по російським кораблям у Севастополі за допомогою крилатих ракет союзників: британськими Storm Shadow та французькими Scalp.

Про це повідомив командувач Повітряними силами Микола Олещук у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

Він розповів, що "британські та французькі ЗМІ цікавляться, яким саме типом крилатих ракет українські пілоти відправили плавзасоби "Мінськ" і "Ростов-на-Дону" вслід за "Москвою".

За словами Олещука, це "цілком логічно, адже кращої реклами для національного виробника озброєння не придумаєш".

"Доповідаю! Британські Storm Shadow ми підвішуємо під ліве крило Су-24М, французькі Scalp — під праве. Обидві ракети чудово працюють, без шансів для окупанта", - зазначив він.

Олещук наголосив, що під крилами бомбардувальників "знайдеться місце" і для німецької далекобійної ракети Taurus.

"Тоді "гру в міста" можна продовжувати ще ефективніше", - додав Олещук. Він також подякував західним партнерам "за озброєння і техніку, яка допомагає знищувати агресора та звільняти українську землю!".

Нагадаємо, вночі 13 вересня було завдано удару по суднобудівному заводу в окупованому Севастополі. Згодом стало відомо, що було пошкоджено великий десантний корабель "Мінськ" та підводний човен "Ростов-на-Дону".
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: