18 вересня 2023   12:53   477

Олександр Гончаренко поспілкувався зі старостами краматорських селищ

Олександр Гончаренко поспілкувався зі старостами краматорських селищ
Начальник міської військової адміністрації Олександр Гончаренко регулярно проводить зустрічі зі старостами, аби ті поділилися — чим живуть старостинські округи Краматорська, повідомили в міській раді.

Упродовж теплої пори року на території старостинських округів виконували поточні ремонти основних доріг. Застосовували, переважно, пневмоструменевий метод. Вчасний ремонт дорожнього покриття дозволить підтримувати дороги у належному стані.

Також на території кожного старостинського округу, завдяки співпраці з центром зайнятості Краматорська, постійно працюють невеликі бригади робітників, які виконують роботи з благоустрою. В осінній час вони будуть залучені до вигрібання опалого листя, а поки займаються в основному ліквідацією стихійних звалищ, дрібним ремонтом дитячих майданчиків, викошуванням порослі вздовж тротуарів та біля зупинок.

Також співробітники старостатів постійно допомагають мешканцям, беручи участь в видачі гуманітарного хліба та продуктових наборів.

Енергетики нагадують мешканцям селищ, що у випадку, якщо під повітряними лініями РЕМ на прибудинковій території ростуть дерева — необхідно вчасно проводити їх обрізку. Це дозволить запобігти аварійним ситуаціям в майбутньому. Звертаємо увагу краматорців, що у випадку, якщо дерево росте на території вашого домоволодіння, обрізку треба виконувати самостійно.
Східний Проект
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: