21 вересня 2023   13:18   455

Борг жителів Краматорська за воду перевищив 198 млн. гривень

Борг жителів Краматорська за воду перевищив 198 млн. гривень
Адміністрація підприємства просить по-доброму та загрожує зверненнями до суду.

Господарська діяльність підприємства завжди залежала від рівня оплати за спожиті містянами послуги, і саме дефіцит грошових коштів ставить під загрозу безперебійне надання послуг як мешканцям міста, так і підприємствам критичної інфраструктури, - йдеться у повідомленні підприємства.

За період воєнного часу в державі відбулось стрімке зростання боргу населення за послуги водопостачання та водовідведення. Не винятком є і наше підприємство.

Станом на 1 вересня поточного року заборгованість мешканців міста становить 198,0 млн. грн., При цьому 90,0 млн. грн. з них це сума на яку зросла заборгованість за півтори роки воєнного періоду.

"Події, які стали наслідком військової агресії російської федерації проти України вплинули на більшість громадян та призвели до неспроможності ними сплачувати за комунальні послуги і це спричинило складнощі при виконанні нашим підприємством необхідних заходів з постачання води до домівок громадян та відведення господарсько-побутових стоків, - йдеться у тексті звернення до споживачів.

Ми дуже радимо таким споживачам розпочати поступове погашення накопичених боргів. В разі, якщо ви не можете в повному обсязі оплатити заборгованість, рекомендуємо укладання договорів реструктуризації. В протилежному випадку ви ризикуєте потрапити до переліку злісних неплатників, до яких підприємство вживає заходи з примусового стягнення боргів".

КВП «Краматорський водоканал» продовжує роботу по стягненню заборгованості з боржників в судовому порядку і кількість таких позовів постійно зростає.

У разі застосування до боржника заходів примусового стягнення боргів в судовому порядку, сума боргу збільшиться на розмір судового збору у розмірі 2684,00грн. А найбільшою неприємною несподіванкою для боржника стане блокування банківських карток та заборона вчинення видаткових операцій по ним (окрім операцій в розмірі не більше 2х мінімальних заробітних плат по одній із наявних у боржника банківських карток та лише після звернення до державного або приватного виконавця з відповідною заявою).

"Тому, з метою уникнення неприємних наслідків примусового стягнення заборгованості, наполегливо рекомендуємо споживачам, які накопичили борги в найкоротші терміни вжити заходів з їх погашення", - закликає адміністрація водоканалу.
ОбщеЖитие
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: