25 вересня 2023   13:06   264

Вже 165 оборонних компаній із 26 країн підтвердили участь у Форумі оборонних індустрій у Києві, - Кулеба

Вже 165 оборонних компаній із 26 країн підтвердили участь у Форумі оборонних індустрій у Києві, - Кулеба
Наразі 165 оборонних компаній із 26 країн світу підтвердили свою участь у першому Форумі оборонних індустрій, який заплановано в Києві восени.

Про це повідомив у твіттері (Х) міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ.

"165 оборонних компаній із 26 країн уже підтвердили участь у нашому Форумі оборонних індустрій. Він дасть потужний поштовх спільному виробництву та співпраці задля зміцнення України та партнерів. Працюємо разом з Олександром Камишіним і Рустемом Умєровим над тим, щоб DFNC1 став історією успіху", - написав Кулеба.

Як повідомлялося, 2 серпня президент України Володимир Зеленський повідомив про проведення в Україні восени 2023 року першого Форуму оборонних індустрій.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: