26 жовтня 2023   15:41   430

Який генератор купити?

Джерела резервного живлення сьогодні не просто актуальні, а життєво необхідні.

Всі, кому дозволяють фінансові можливості, придбали відповідні прилади ще рік тому. Це справжня знахідка як для дому, так і для «польових» умов. Вже не кажучи про промислове використання (забезпечення електроенергією жилих комплексів, підприємств, стратегічних держ. об’єктів тощо). В даному матеріалі розглянемо, як саме слід вибирати генератор для тих чи інших потреб.

Генератор для побутового та «польового» використання

Більшість людей купують генератори для забезпечення своїх домівок безперебійним електроживленням. Для цього можна також використовувати так звані польові джерела виробітки електроенергії, але належної потужності.

Якщо вам потрібно забезпечити автономне електроживлення у віддаленості від дому, або, наприклад, підживити кілька приладів вдома, рекомендуємо пройти за посиланням https://genergo.com.ua/invertornyi-benzynovyi-henerator-maxpeedingrods-mxr3500/, де можна купити інверторний бензиновий генератор MaXpeedingRODS MXR3500.

Ця модель стане чудовим рішенням для резервного живлення на 3 кВт, чого більш ніж достатньо для одночасної роботи холодильника, пральної машини і комп’ютера, наприклад. Або забезпечення достатньої потужності для різних електроприладів у віддаленості від міської інфраструктури.

Генератор для промислового використання

Якщо ви управлінець і вам потрібна установка, здатна генерувати великі об’єми електроенергії (16 кВт і більше), слід розглядати відповідний сегмент. Промислові генератори є досить масивними (можуть важити до 10 т. та бути завбільшки з невеликий вагончик), при цьому видавати до 1,8 мВт. Основна потреба в таких потужних приладах – забезпечення електроенергією житлових будинків, підприємств, об’єктів інфраструктури та населених пунктів.

Параметри вибору (крім потужності)

Насправді є чимало характеристик, за якими слід вибирати генератори електроенергії. Вони стосуються розмірів, функціональних можливостей та експлуатаційних особливостей подібних приладів.

Загальний перелік критеріїв вибору генератора включає:

  • потужність (див. попередні розділи);
  • вид палива (бензиновий або дизельний);
  • місткість паливного баку (від 2 до 350 л.);
  • кількість фаз (220/380В).

Плюс для потужних установок актуальні такі параметри, як режим запуску (зазвичай це система «електростарт + автозапуск»), тип охолодження (в більшості випадків ефективне рідинне, рідше - повітряне) та динаміка витрат палива (від 3 до 350 л/год.). Загалом всі параметри мають пряму залежність одне від одного.

Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: