20 листопада 2023   16:26   211

У Туреччині під час шторму розколовся надвоє суховантаж Pallada, що прямував з Одеси, на борту судна були українці

У Туреччині під час шторму розколовся надвоє суховантаж Pallada, що прямував з Одеси, на борту судна були українці
У турецькому порту Ереглі через сильний шторм розколовся на дві частини суховантаж Pallada, який йшов із зерном з Одеси під прапором Панами.

На борту судна перебували 13 членів екіпажу, серед них українці. Їх евакуювали.

Про це повідомляє агентство Anadolu, передає Цензор.НЕТ.

Частина корабля, що дрейфувала до берега, вдарилася об бетонні стіни порту та пошкодила амфітеатр на березі. У цей район вирушили пожежні команди на катері берегової охорони.

Як зазначає видання, 13 іноземців, які були на борту судна з Одеси, успішно евакуювали, усі вони здорові.

Судно Pallada належить молдовському бізнесмену Валентину Єшану.

"З жалем повідомляю, що одне з суден моєї компанії було серйозно пошкоджено, розламане надвоє в порту Ереглі, Туреччина, де воно стояло на якорі, через руйнівний шторм, який пронісся Чорним морем цими вихідними", - зазначив Єшану у Facebook

У бесіді з Newsmaker Єшану зазначив, що судно було застраховане, але невідомо, чи виплатить страхова компанія збитки. Він розповів, що серед членів екіпажу були громадяни України та Азербайджану.

"Дякую екіпажу за те, що втримали судно на березі, а моряки вчасно підняли тривогу, запобігши ще більшій катастрофі. Хочу сказати, що корабель протистояв шторму всю ніч із суботи на неділю, але вранці на нього налетіла вбивча хвиля, яка накрила всі кораблі у районі, таке явище буває раз на кілька десятиліть", - наголосив Єшану.

Він додав, що, за його інформацією, сім кораблів отримали серйозні пошкодження в районі порту Ереглі, а три вважалися зниклими безвісти, один з яких пізніше був визнаний затонулим.

За даними турецьких ЗМІ, суховантаж прибув до турецького узбережжя з Одеси.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: