21 листопада 2023   16:03   214

Путін, як і Сталін, чинить геноцид українського народу. Цьому може завадити вдосконалення міжнародного права, - Яценюк

Путін, як і Сталін, чинить геноцид українського народу. Цьому може завадити вдосконалення міжнародного права, - Яценюк
Замість збільшення осі зла необхідне розширення демократії, зокрема вдосконалення міжнародного права, щоб такі країни, як РФ не змогли знову вчиняти агресію.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив голова Київського Безпекового Форуму, прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк під час спеціальної події КБФ до 90-х роковин Голодомору-геноциду 21 листопада.

За його словами, російський диктатор Путін - прямий послідовник Сталіна та впроваджує його політику

"Він хоче знищити Україну як державу і українців як народ", - сказав голова КБФ, наголосивши, що ці дії Росії, безумовно, відповідають правовому визначенню геноциду.

Водночас, наголосив він, РФ - не одна, і вісь зла росте: "Це, звичайно, Іран, Північна Корея, Росія, терористичні організації, такі як ХАМАС".

"Найбільше питання зараз - чи можемо ми цьому запобігти? І чи можемо притягнути до відповідальності тих, хто винен у цьому? Єдина можлива відповідь - так. Ми повинні це зробити, інакше зло буде повертатися знову і знову. Замість збільшення осі зла необхідне розширення вільного світу та демократії. І ця праведна боротьба, яка триває в Україні, - це боротьба за громадянські права і свободи. Навіть більше - це боротьба за людство", - пояснив Яценюк.

Для перемоги вільного світу необхідно вдосконалити міжнародне право.

"Починаючи від Міжнародного кримінального суду і до інших інституцій, які повинні бути ефективними. Як могло статися, що один із постійних членів Ради Безпеки ООН - Росія - блокує цілу низку рішень, які мають на меті захист засадничих принципів статуту ООН", - пояснив експрем'єр.

Київський Безпековий Форум, заснований Фондом Арсенія Яценюка "Відкрий Україну", – головна міжнародна платформа нашої країни з обговорення проблем війни і миру, національної та світової безпеки.

Цензор.НЕТ є інформаційним партнером Київського безпекового форуму.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: