28 листопада 2023   16:53   663

5 років ув’язнення може отримати інструктор автошколи у Краматорському районі, який «підзаробляв» на водіях-початківцях

5 років ув’язнення може отримати інструктор автошколи у Краматорському районі, який «підзаробляв» на водіях-початківцях
Прокурорами Краматорської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка за фактами зловживання впливом, пособництва у виготовленні підробленого офіційного документу та його використанні (ч. 5 ст. 27, ч. ч. 1, 4 ст. 358, ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Нагадаємо, у липні 2023 року в інструктора з індивідуального навчання однієї з автошкіл м. Дружківки виникла ідея «підзаробітку» на водіях-початківцях. Він переконав свого учня в тому, що без додаткової оплати скласти іспити для отримання водійського посвідчення майже неможливо. Викладач сказав, що нібито має вплив на посадових осіб територіального сервісного центру й допоможе усунути «проблему».

Таку «підтримку» чоловік оцінив у 8000 грн, з яких половина – за теорію, а решта – за практичний іспит. Про зухвалу пропозицію наставника слухач автошколи повідомив правоохоронцям. Під час отримання неправомірної вигоди злочинну діяльність чоловіка припинено, гроші вилучено.

Крім того, у ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачений за гроші підробив довідку щодо проходження медичного обстеження слухачем, на підставі якої учня було зараховано на навчання. За цю послугу інструктор отримав 750 грн.

Максимально за санкціями статей - 5 років ув’язнення.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: