6 грудня 2023   16:52   587

У Краматорську вручили премії «Обдарованість» талановитим учням та їх наставникам

У Краматорську вручили премії «Обдарованість» талановитим учням та їх наставникам
Грудень — чудовий, казковий місяць.

Про це інформує Краматорська міська рада

Він несе нам цілу низку свят: зворушливих, душевних, тих, що дарують надію. З нагоди дня Святого Миколая у Краматорську відбулось вручення премій “Обдарованість” талановитим вихованцям мистецьких шкіл міста та премії “Наставник” — їх викладачам.

За високі досягнення та результативність у творчих, мистецьких конкурсах, фестивалях Міжнародного рівня лауреатами щорічної разової премії Краматорської міської ради у сфері культури і мистецтва «Обдарованість» у 2023 році стали 30 дітей — 25 переможців міжнародних конкурсів отримали сертифікати на 10 тисяч гривень, 5 – переможці всеукраїнських етапів отримали сертифікати на 5 тисяч гривень.

«Це добре, що попри війну, діти у нашому місті знаходять можливість розвиватися творчо, гідно представляють наше місто на різного рівня заходах, несуть славу про Краматорськ в коло й куточок України та за її межі. Будемо робити все, щоб зберегти ці заохочення, а кількість дітей, що їх отримуватимуть, сподіваюсь, ставатиме більшою щороку», – наголошує Олександр Гончаренко.

Лауреатами щорічної премії Краматорського міського голови у сфері культури і мистецтва «За вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва міста Краматорська» — «Наставник» у 2023 році стали 12 викладачів, які завдяки своїй педагогічній майстерності, таланту підготували переможців конкурсів і фестивалів міжнародного рівня (11 викладачів отримали сертифікати на 10 тисяч грн) та всеукраїнського рівня (один викладач отримав сертифікат на 5 тисяч гривень).
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: