8 грудня 2023   08:49   248

Окупанти просунулися під Авдіївкою, - ISW

Окупанти просунулися під Авдіївкою, - ISW
За минулу добу армія РФ має незначні просування під Авдіївкою.

Про це пише Інститут вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

Геолокаційні кадри, опубліковані 5 і 6 грудня, показують, що російські війська незначно просунулися на схід від Степового (3 км на північний захід від Авдіївки) і на південний схід від Авдіївки.

Російські військові блогери також стверджували 6 і 7 грудня, що російські війська просунулися поблизу Степового, на схід від Авдіївки, і в промисловій зоні на південний схід від Авдіївки. Генштаб України повідомив, що українські війська відбили російські атаки на схід від Новобахмутівки (9 км на північний захід від Авдіївки) та поблизу Степового, Авдіївки, Сєверного (5 км на захід від Авдіївки), Тоненького (5 км на захід від Авдіївки) та Первомайського (11 км на південний захід).

Російські військові блогери стверджували, що російські війська також атакували поблизу Новокалинового (8 км на північ від Авдіївки) та Авдіївського коксохімічного заводу.

Окрім цього, російські війська 7 грудня продовжували наступальні операції поблизу Бахмуту і просунулися.

Російський військовий блогер стверджував, що російські сили захопили позиції під час раптового штурму поблизу Бахмуту 6 грудня.

Український Генштаб повідомив, що українські сили відбили російські атаки поблизу Богданівки (6 км на північний захід від Бахмуту), Іванівського (6 км на захід від Бахмуту), Кліщіївки (7 км на південний захід від Бахмуту), Андріївки (10 км на південний захід від Бахмуту).

Російські військові блогери стверджували, що російські війська також атакували з Хромового (безпосередньо на захід від Бахмуту) і біля Берхівського водосховища (2 км на північний захід від Бахмуту).

7 грудня українські війська продовжували наступальні дії під Бахмутом, але не просунулися. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжили штурмові дії на південь від Бахмуту. ​​Міністерство оборони Росії стверджувало, що російські війська відбили українську атаку біля Кліщіївки.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: