27 лютого 2024   14:38   444

Провину двох колаборантів з Донеччини довела СБУ

Провину двох колаборантів з Донеччини довела СБУ
Завдяки доказовій базі СБУ тюремні строки отримали ще двоє колаборантів, які співпрацювали з агресором у Донецькій області.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

Один з них – мешканець смт Нікольське - очолив окупаційну «Володарську селищну адміністрацію днр» та допомагав загарбникам будувати вертикаль незаконного органу влади. На своїй посаді колаборант координував роботу підрозділів і служб, займався формуванням бюджету, розпоряджався фінансами та захопленим українським майном.

За матеріалами Служби безпеки він отримав заочно 8 років позбавлення волі.

Тюремний строк також одержала й 57-річна мешканка Кальчика. Зловмисниця обійняла посаду директора «Кальчикской школы» администрации Володарского района днр». Фігурантка добровільно сприяє окупаційній владі в організації освітнього процесу за стандартами росії. За її вказівками навчання у школі ведеться російською мовою та за підручниками країни-агресора.

За матеріалами української спецслужби її заочно визнано винною за статтею 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Судові розгляди здійснювалися у порядку спеціального судового провадження, за відсутності обвинувачених.

Заходи з викриття зловмисників проводили співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: