13 травня 2024   18:55   416

Краматорські важкоатлети отримують нові перемоги

Про успіхи краматорців на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу розповідає Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради.

Про це інформує Краматорська міська рада

🥇Чемпіоном Європи у ваговій категорії до 105 кг став краматорець Дмитро Рожанський, який з сумою триборства 875 кг завоював повний комплект золотих нагород! У присіданні Дмитро зафіксував 352,5 кг (мале золото), у жимі 207,5 кг (мале золото) та 315 кг у тязі (мале золото).

Дмитро Вовчок в ваговій категорії +120 кг серед юніорів виборов 2 малі медалі: посівши 🥉3 місце в присіданні – 340 кг та 🥈2 місце в праві жим лежачи – 237,5 кг, станова тяга 257,5 – 6 місце. З сумою триборства 835 кг Краматорський спортсмен посів 4 місце.

Водночас, 27.04 – 02.05 2024 р. у місті Коломия проходив Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок.

🥈Краматорець Михайло Завізістов серед юніорів у ваговій категорії до 59 кг (присідання – 110 кг, жим лежачи – 72,5 кг, станова тяга – 115 кг) з сумою триборства 297,5 кг став срібним призером.

Підготували усіх вищезгаданих спортсменів тренери Олексій та Альона Бичкови.

💪 Вперше на змаганнях такого рівня виступав спортсмен з Краматорська Олександр Поліщук, який змагався в ваговій категорії до 74 кг та виконав норматив 2 дорослого розряду. Тренер Валентина Загоруйко.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з чудовими результатами та зичимо підкорення нових спортивних вершин!

За матеріалами Управління фізичної культури та спорту Краматорської міської ради