30 травня 2024   13:25   1593

Учасник ДТП у Краматорську помер через раптову зупинку серця

Водій мотоцикла, якого 11 травня збив співробітник правоохоронного органу, помер.

Про це повідомляють «Новини Краматорського району» з посиланням на інформацію від його друзів та знайомих.

Нагадаємо, що ДТП сталася за участю правоохоронця та мотоцикліста. Правоохоронець, керуючи автомобілем Mercedes Vito, рухався по вулиці Валентина Шеймана у Краматорську і зіткнувся з мотоциклістом, який отримав серйозні тілесні ушкодження.

Після ДТП мотоцикліста, Віктора Бережного, було прооперовано в Дніпрі та переведено до реабілітаційного центру у Львові. Незважаючи на всі зусилля реабілітологів, хлопець помер через раптову зупинку серця. Варто зазначити, що у нього залишилася вагітна дружина.

За фактом ДТП ТУ ДБР Краматорська розпочато досудове розслідування за ч.1 ст.286 КК України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Досудове розслідування триває.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого.
Технополис
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: