25 червня 2024   15:42   479

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 25 червня

Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 25 червня
Краматорський район: територію Лиманської ТГ росіяни обстріляли 81 раз.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація

У Дружківці поранено 3 людини.

Волноваський район. У Великій Новосілці поранено людину, пошкоджено приватні будинки.

Покровський район. У Кураховому 1 людина загинула і 3 поранені, пошкоджено 8 багатоповерхівок. У Покровську 5 людей загинули і 38 поранено, серед поранених — 4 дитини. Пошкоджені 19 приватних будинків, 7 автомобілів і 3 будівлі підприємств.

Бахмутський район. У Торецьку 1 людина загинула і 1 поранена, пошкоджено 8 будинків і 5 адмінбудівель. Також у громаді 2 людини поранено і 2 будинки пошкоджено у Залізному; 3 будинки пошкоджено у Нью-Йорку. У Часовоярській громаді пошкоджені 11 приватних будинків, багатоповерхівка і промислова будівля. У Сіверську зруйновано будинок і нежитлове приміщення, ще 1 будинок пошкоджено.

Всього за добу росіяни 20 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 167 людей, у тому числі 17 дітей.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: