28 січня 2025   13:34   423

У Лимані піротехніки ДСНС виявили та знищили 6 гранатометних пострілів та ручну гранату

У Лимані піротехніки ДСНС виявили та знищили 6 гранатометних пострілів та ручну гранату
Зруйновані споруди та покинуті будинки на деокупованих територіях Донеччини — це потенційно небезпечна зона, де можуть знаходитись нерозірвані боєприпаси чи вибухові пастки.

Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація, за матеріалами Головного управління ДСНС України в Донецькій області

Щоб вберегти населення від наслідків детонації вибухонебезпечних предметів, піротехніки Служби порятунку проводять обстеження небезпечної території.

Вчора, за заявкою мешканців деокупованого Лиману Краматорського району, під час обстеження прибудинкової території піротехніки ДСНС виявили 6 гранатометних пострілів ВОГ калібру 40 мм та одну ручну гранату РГД-5. Небезпечні знахідки були вилучені та знищені у встановленому порядку.

Шановні громадяни! Перебуваючи на деокупованих територіях, будьте дуже обережні, обирайте перевірені маршрути та місця.
Kramatorsk.INFO
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: