26 березня 2025   12:51   465

Громадський простір БезМеж запрошує на кінопоказ та обговорення фільму “РЕАЛ”

Громадський простір БезМеж запрошує на кінопоказ та обговорення фільму “РЕАЛ”
Громадський простір БезМеж запрошує краматорців на кінопоказ та обговорення фільму “РЕАЛ” у суботу, 29 березня.

"Запрошуємо на кінопоказ та обговорення фільму “РЕАЛ” до простору БезМеж 29 березня о 18:00!

Фільм режисера Олега Сенцова знято під час контрнаступу 2023 року.

БМП Олега підбивають, і він разом зі своїми бійцями опиняється в найближчій траншеї. Випадково увімкнена камера GoPro, закріплена на шоломі, фіксує півтори години хаосу війни, в якому важко розібратися і ще важче на щось вплинути.

У фільмі "Реал" немає монтажу та спецефектів, немає навіть бойових сцен, але є справжнє відчуття присутності в окопах, напруженість ситуації та безпорадність перед смертю побратимів.

"На ньому немає самого бою, ми перебуваємо просто в траншеї і ведемо перемовини з піхотою на "Реалі", тому що я був єдиним командиром, у кого був прямий зв'язок. Тому що у штабів не добивала "радєйка", оскільки там був бугор. І так вийшло, що я був на радіозв'язку майже 12 годин, і намагався координувати та допомагати цій піхоті, і тримати зв'язок з артилерією, штабом та аеророзвідкою", — коментував режисер в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Стрічку “Реал” показали на міжнародних кінофестивалях документального кіно, а також в українських кінотеатрах. Тож наразі дивимось її у Краматорську в просторі БезМеж у цю суботу!

Реєстрація цього разу обов'язкова для всіх - і для постійних відвідувачів, і для тих, хто ще не був у просторі https://forms.gle/x32aEWv5GATktMKi6", - інформує Фонд розвитку громади у Фейсбуці.
Східний Проект
Додати коментар

Якщо ви хочете залишити коментар, прохання авторизуватися або зареєструватися.

Останні новини: