2 февраля 2005   17:43   1424

Микола Томенко: Депутати пропонують відправити у відставку весь склад Нацради з питань телебачення та радіомовлення

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації на своєму засіданні заслухав звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2004 рік та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України його не затверджувати.

Під час засідання Голова Комітету Микола Томенко акцентував увагу на необхідності перевірки Генеральним прокурором України діяльності колишнього голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Бориса Холода, який незаконно обіймав цю посаду з червня минулого року. Члени парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації впевнені у необхідності перегляду легітимності ліцензування Нацрадою телерадіопростору у 2004 р.

Також Комітет розглянув пропозиції Президента України до нової редакції Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” та частково врахувавши ці пропозиції, вирішив винести Закон на розгляд Верховної Ради України.

Відповідно до частини третьої статті 31 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення та радіомовлення" Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України висловити недовіру всьому складу Національної Ради.
"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: