8 июня 2004   13:52   2362

Краматорські інваліди можуть безкоштовно отримувати вищу освіту, не виходячи з дому

Це стало можливим завдяки втіленню проекту дистанційної освіти в краматорському вузі ДІТМ МНТУ. Навчання відбувається за допомогою мережі інтернет. Тобто не виходячи з дому студент отримує завдання і консультації викладачів, і таким, чином отримує вищу освіту за спеціальністю - менеджмент.

На думку проректора по гуманітарній освіті ДІТМ Марини Роганової, ця спеціальність дозволить людям з фізичними вадами знайти престижну роботу і відчути себе більш впевнено в житті.

Цього року вже перша група закінчує навчання. Однак найближчим часом, крім освіти, інваліди зможуть дистанційно отримувати і медичні консультації. Спільно з донецьким медичним університетом у ДИТМі буде реалізований проект дистанційної освіти і фізичної реабілітації інвалідів. Альтернативи такому проекту в Україні ще немає.

За словами Марини Роганової, в цьому проекті «ДІТМ надаватиме вищу освіту дистанційно, а фахівці медичного університету також дистанційно, окремо для кожного пацієнта розроблятимуть і проводитимуть реабілітацію. Це будуть консультації професорів і психологів з фізичної і психічної реабілітації.»
Таким чином, навіть людина, яка знаходиться у лікарняній палаті зможе безкоштовно отримувати і вищу освіту і консультації медиків. Цього року в ДІТМі буде перший набір на дистанційну освіту і здорових людей.
"Русское радио - Краматорск"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: