16 февраля 2005   19:09   1455

Скандал! Співробітники СБУ намагалися вивезти арештований бензин з території військової частини

У ніч з 16 на 17 лютого двоє працівників СБУ та майор податкової міліції організували вивезення з території в/ч №1789 (м.Васильків) трьох бензовозів з пальним, яке було арештовано, як речовий доказ у кримінальній справі.

Районний суд своєю постановою заборонив проводити будь-які операції з цим бензином і передав його на зберігання начальнику військової частини. Однак працівники СБУ переконали останнього, що рішення суду скасоване і вони мають право забрати чуже майно.

На щастя сьогодні бензовози з викраденим пальним, які супроводжували працівники СБУ, були в останній момент затримані міліцією на Бориспільській трасі при виїзді з Києва. Перевірка товаро-транспортних документів з'ясувала, що відправником бензину вказано Приватне підприємство "Новітні технології", яке числиться по базі даних фіктивних фірм, а одержувачем - черкаське підприємство "Крафт-сервіс".

Попри тиск працівників СБУ (один з яких представився Іваном Миколайовичем) та майора податкової міліції на прізвище Гармаш, міліціонери бензовози не відпустили. Невдовзі на місце прибув і справжній власник бензину - директор підприємства "Авіасервіс".

Реакція працівників СБУ на появу власника пального була більш аніж дивна - замість того щоби тихенько втекти, вони розпочали обшук у його машині і... знайшли пістолетний патрон. Відтак, директора затримали, пообіцявши відпустити лише в обмін на бензовози!

Несподівану допомогу, вкрай збентеженим нахабством СБУ міліціонерам, надали наші журналісти. Побачивши репортера радіо "Свобода" та фотокора "Обозревателя", "хоробрі чекісти" віддали документи директору, забрали, очевидно таки підкинутий ними патрон, і поспішно поїхали геть, кинувши напризволяще три бензовози з пальним.

Лишається сподіватись, що Олександру Турчинову вистачить наполегливості вичистити Авгієві конюшні СБУ від такого ... .
"Обозреватель"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: