24 февраля 2005   19:44   1299

Чорновил не разочаровывался в Януковиче

Народный депутат Украины Тарас Чорновил опровергает появившиеся в некоторых СМИ сообщения о том, что он якобы «разочаровался в Януковиче».

Об этом говорится в заявлении Чорновила, переданном ForUm’у пресс-службой депутата.

В заявлении, в частности, говорится: «В засобах масової інформації та в інтернет-виданнях останнім часом регулярно з’являються повідомлення з заголовками на зразок «Чорновіл розчарувався в Януковичі», «Чорновіл іде від Януковича» тощо.

Зокрема, 23 лютого на всіх провідних інформаційних інтернет-сайтах з’явилися чергові статті такого ж змісту з посиланням на моє інтерв’ю у львівській «Аргумент-газеті», яке я давав кореспонденту видання ще два тижні тому.

Оскільки в повідомленнях не наводяться прямі розширені цитати, то мушу коротко відновити основну канву стосовно коментованої теми. Я однозначно стверджував, що залишаюся в команді Януковича й не сумніваюся, що він має всі підстави стати лідером цивілізованої народної опозиції. Щоправда я висловлював ряд зауважень тактичного характеру, які, до речі, за цей час втратили актуальність.

Те, що саме зараз, коли не вдалося відштовхнути Януковича від ідеї формування опозиції й звести його на політичні манівці, з’являються замітки, покликані викликати замішання й дезорганізацію в опозиційному середовищі, викликає у мене застереження - чи не навмисно їх підкидають журналістам?

Тому, щоб розставити всі крапки над «і», стверджую, що я не тільки не розчарувався у Вікторі Януковичі, але й цілком задоволений його останніми діями й заявами, переконаний у великому його політичному потенціалі сучасного демократичного політика, й, безумовно, залишаюся в його команді».
"ForUm"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.