3 июня 2005   14:55   1255

Турчинов придушив «тіньових фінансистів»

Результатом спецоперації, проведеної у столиці Київським управлінням СБУ, стало припинення діяльності "тіньовиків", причетних до незаконної конвертації грошових коштів. У офісах нелегальних фінансистів під час обшуків вилучено готівкою майже 300 тис. грн.

Як зазначається в повідомленні, створивши десятки фіктивних фірм, махінатори орендували для них офіси у різних районах Києва та налагодили єдиний "робочий процес" - підробляли фінансово-господарську документацію, печатки, бланки, накладні, і переказували проконвертовані "живі" гроші на розрахункові рахунки комерційних підприємств в іноземні банки. За попередніми даними щоденний обіг грошових коштів у конверті становив до 500 тис. грн.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-центр Київського Управління Служби безпеки України, водночас ділки облаштували в одному з офісів і "швидку допомогу" для бізнесменів, які не вважали за потрібне сплачувати податки до державної казни. Своїх клієнтів-замовників "тіньовики" повністю забезпечували фіктивною документацією, гроші перераховували на банківські рахунки фіктивних підприємств і конвертували в готівкові долари США, євро та гривні, отримуючи свій відсоток за послуги.

На підставі кримінальної справи, порушеної прокуратурою Києва, правоохоронці здійснили обшук у офісах "конвертів" і вилучили крім готівки підроблену фінансову документацію та печатки, апаратуру модемного зв'язку "банк-клієнт". Викрито також і розрахунки 10 столичних фірм, які використовувалися зловмисниками у незаконній конвертації.

Нині правоохоронці з'ясовують подробиці діяльності "тіньових" конвертаторів, притягують винних до кримінальної відповідальності, та відшкодовують збитки, завдані державі.
"І-Репортер"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости.

Loading...