17 июня 2005   12:39   1827

Відбулася зустріч українського і грузинського Президентів

Президент України Віктор Ющенко зустрівся з Президентом Грузії Михайлом Саакашвілі.

На початку зустрічі Віктор Ющенко подякував своєму колезі за візит до України, повідомляє "Офіційне інтернет-представництво Президента України".

Президент відзначив, що «круглий стіл», організований у Києві Міжнародним економічним форумом, продемонстрував відповідальність політичних лідерів за стабільну роботу бізнесу. «Учора ми продемонстрували для національних і зовнішніх відносин спільну позицію – прекрасний сигнал того, що ми всі відповідаємо за те, що політика буде стабілізуючим фактором і не буде приносити будь-яких клопотів в роботі бізнесу», – сказав він. Президент України зазначив, що нині в Україні склалася ситуація, яка не заважає веденню бізнесу.

Крім того, глава Української держави позитивно оцінив обстановку у Верховній Раді України, зауваживши, що «температура в парламенті знизилася», а міжфракційні відносини набули толерантніших форм. За його словами, сьогодні парламент цілком може приймати рішення конституційною більшістю в триста голосів. Проте, зазначив В. Ющенко, у роботі Верховної ради «є і парадокси», зокрема пакет законопроектів щодо СОТ, котрий не може набрати понад 160 голосів народних депутатів.

Загалом, констатував український лідер, політична складова в державі увійшла в нормальне русло.

З української сторони в зустрічі також узяли участь: Державний секретар Олександр Зінченко, міністр закордонних справ Борис Тарасюк, перший заступник Державного секретаря Олександр Моцик.
"Kramatorsk.info"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: