4 сентября 2005   19:16   1435

Віктор Ющенко привітав підприємців з професійним святом

Вітання Президента України В.А.Ющенка з нагоди Дня підприємця

Шановні друзі!

Щиро вітаю всіх підприємців країни з професійним святом. У цей день українська громада вшановує всіх, хто наполегливо розвиває вітчизняний бізнес, створює нові робочі місця, зміцнює приватний сектор вітчизняної економіки.

Підприємництво завжди спонукало суспільство до розвитку та вдосконалення. Воно – джерело добробуту і процвітання країни. Нова українська влада хоче дати простір вашій ініціативі, розкрити її величезний потенціал.

Сьогодні держава будує партнерські стосунки з підприємцями. Значно спрощена процедура реєстрації підприємств, система оподаткування малого і середнього бізнесу, відмінені тисячі зайвих регуляторних актів, митниці запрацювали за схемою «єдиного вікна». Це перші кроки на великому шляху, який держава і бізнес долатимуть разом у чесному та прозорому діалозі.

Зичу всім підприємцям України успіхів, оптимізму, нових амбітних бізнес-проектів. Нехай ваші особисті здобутки і досягнення прискорюють економічний розвиток України, утверджують її імідж як надійного і вигідного партнера.

Щастя і благополуччя вам та вашим родинам!

Віктор ЮЩЕНКО
"Офіційне інтернет-представництво Президента України"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: