22 сентября 2005   14:08   1436

Прес-служба М.Томенка:"В команді Віктора Ющенка місце Юлії Тимошенко посіли Леонід Кучма і Віктор Янукович"

„В команді Віктора Ющенка відбулася політична ротація, внаслідок якої місце Юлії Тимошенко посіли Леонід Кучма і Віктор Янукович”, - так Микола Томенко прокоментував підписання політичного Меморандуму між Президентом і лідером Партії Регіонів та наступне голосування в парламенті за призначення Юрія Єханурова.

На думку Томенка, головними суб’єктами процесу і політичними силами, що вирішили долю прем’єр-міністра, стала команда Леоніда Кучми, яку представляє у Верховній Раді зять екс-президента Віктор Пінчук із союзниками, та „Регіони України” Віктора Януковича.

„Спочатку цей неприродній, на перший погляд, союз виглядав як ситуативний, але після підписання меморандуму та голосування за прем’єра стало зрозуміло, що у команді Президента відбулася системна політична ротація”, - вважає Микола Томенко.

За його словами, з даної ситуації можна зробити два висновки. „По-перше, команда Президента з морально-етичних міркувань мала б викреслити зі своєї публічної лексики згадки про цінності революційного Майдану, оскільки ключовими його вимогами були заклики „Кучму і Януковича – геть!”, а не „Кучмі і Януковичу – так!”. По-друге, можна припустити, що окрім формальних умов меморандуму гарантією сьогоднішнього голосування з боку влади було закриття всіх кримінальних справ часів Кучми і повернення правоохоронних органів до часів попереднього режиму, коли їх головним завданням була справа проти Юлії Тимошенко.

Микола Томенко вважає, що влада зобов’язана інформувати людей про ціну, яку вони змушені платити за подібні політичні домовленості.
„За будь-яких обставин з сьогоднішньої ситуації можна зробити такий загальний висновок: історичний етап, пов’язаний з вимогами і цінностями Майдану нинішня влада завершила. Починається новий етап, якому політологи ще дадуть назву. Але він точно не буде пов’язаний з Помаранчевою революцією. Цей етап вже нині починає нагадувати цінності і підходи політичного режиму Кучми”, - вважає Микола Томенко.
"Майдан"
Добавить комментарий

Если вы хотите оставить комментарий, просьба авторизоваться или зарегистрироваться.

Последние новости: