Форум Краматорска

  • 20 Апрель 2021, 15:52:24
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Спасибо за пост

Показаны посты в которых вам сказали Спасибо. Вы также можете просмотреть посты где Вам сказали спасибо другие пользователи.


Сообщения - donbassrus33

Ознайомився з окремою інформацією по цій тематиці....

Ё..тель!!!  :shock:
А шо, кто-то это ещё и читает?
Кто-то всерьез всё это воспринимает?
Ознайомився з окремою інформацією по цій тематиці. Ненауково. Примітивне. Вирване щось з контексту. Не має ніякого порівняння. Ніякого аналізу у контексті до та після завоювання монголами Русі північних князівств 1238-1240 років, потім південних з 1240 року разом з новими васалами - північними князівствами. Повністю відсутня інформація щодо боротьби проти монголів та стану Галицько-Волинського князівства на чолі з князями роду Рюриків. Відсутня інформація стосовно використання старослов'янського церковного правопису як державної на теренах Великого князівства литовського, руського і жемантійського. Не проведено аналіз стосовно підгрунття державності наймолодшої гілки Рюриків князів новоствореного Московського князівства від ярликів на княжіння Великих ханів Орди Золотої. Не наводиться доля князів північних князівств які робили спротив Орді Золотій (Михайло та ін.). У цілому - примітивізм та нагадане. Авторам пропоную спочатку попрацювати в архівах та не користуватися підробленими електронними ніби-то копіями. Краматорчанам пропоную не вестися на примітивні роздуми "откуда пошла земля русская...". З Києва вона пішла, з Києва! Там її осередок й знаходиться: в культурі, історії, українській мові та ін. І не забувайте що Київ Русь хрестив і Москву створив (а може й не створив, тому що ніяких архівних документів не існує щодо виникнення Москви саме 1147 році). А те, що Орда Москву полюбила - достатньо. А також варто нагадати - що Русь Київська - Гетьманщина - УНР - Україна - це єдиний історичний ланцюжок державності європейських руських - українців.
Чурки с "Блм" уже и до Брюсселя добрались! Тамплиеров на них не хватает на эту срань.Ну или Адольфа Гитлера . Но мне здается Тамплиеры погуманнее таки будут. Хотя Тамплиеры с  сарацинами (арабами) в "контрах" были а негров   вроде как бы и не трогали. Осечку совершили Тамплиеры в свое время! Им надо было не только с "аллах-акбарщиками" боротся но и с неграми! Вот к чему приводит  "толерантность"! Чурки " НА ГОЛОВУ СЕЛИ ВСЕМУ МИРУ-У-У"
Ну хоть прояснилось, зачем эти газоны выкашивались под ноль несколько лет.
А мне скрывать нечего. Когда нить в моих мемуарах и не такое прочтете. Моя жизнь это открытая книга. Пожалуйста читайте на здоровье. Я вам еще и не такое "поведаю" если кого то интересует моя жизнь
Батюшка Старовер?
- Та нет! Мне Два по "сто" и в Одну ПОСУДУ!И ОГУРЧИК!
Страницы: [1] 2 3 ... 41