Форум Краматорська

  • 31 Травня 2024, 13:10:12
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Що маємо, до чого йдемо?! | Что имеем, к чему идём?!  (Прочитано 1183762 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

03 Грудня 2011, 10:50:30
Відповідь #2130
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
http://www.ut.net.ua/News/36620
Литвин у Житомирі: Не вчіть мене жити!
Голова Верховної Ради Володимир Литвин попросив житомирян не вчити його жити після того, як люди поскаржилися йому на невиплату зарплати.

 Литвина біля будинку Житомирської облради затримали працівники Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Вони скаржилися, що їм 5 місяців не сплачують зарплатні. Спікер пообіцяв розібратися у проблемі. Але при цьому порадив мешканцям Житомира робити як його матір.

 "Я не сьогоднішній. Якщо ви хочете мати такі доходи, жіночко, то робіть як моя мати, а моя мати на мітинги не ходить. Вона працює. Ви, слава Богу, теж можете на себе заробити. Не лінуйтесь, не газетки носіть, а працюйте", - звернувся він до однієї із учасниць акції.

 Перед цим у відповідь на заклики мітингувальників віддати їм його зарплату спікер заявив: "Людина, яка просиділа в теплій конторі, підписи ставила, вона мене буде вчити жити? Цій людині спочатку треба взнати життя. Я поступаю так, як вважаю за потрібне".
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

Помилка бази даних

Будь ласка, повторите ще раз. Якщо помилка продовжує повторяться, звернетеся до Адміністратора.