Форум Краматорска

  • 14 Август 2022, 16:19:06
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Спасибо за пост

Показаны посты, связанные с Thank-O-Matic. Показаны сообщения, где "Вас поблагодарили" другие пользователии.


Сообщения - Олександр Ворсін

#Телебачення_Торонто #війна #Краматорск
ЖИТТЯ В КРАМАТОРСЬКУ: зруйновані квартали, евакуація та місцеві мешканці, які повертаються попри все

Місто Краматорськ в Донецькій області знаходиться зараз лише за 20 кілометрів від найближчої точки на лінії розмежування. Там немає газу, ціни виросли, а "прильоти" почались ще на початку березня. Мінімум 15 російських ракетних влучань у цивільні об'єкти, серед яких і залізничний вокзал, де загинула 61 людина.

Місто можна назвати прифронтовим, але сюди всеодно повертаються місцеві, які виїхали напередодні. Наша Аліна Шеремета приїхала у Краматорськ, щоб побачити в яких умовах там живуть люди, чи виглядає місто так, як уявлялось, а також почути, що кажуть місцеві та волонтери.
Раньше фейсбук генерировал номер поста цифрами, а теперь буквами. Буквы формата "pfbid0VZ3y61KomqF3rPAsWJ XPVb3naWpNgftMm2PXXzHA9f qd6LsnftXXNd57FHG2UsL2l" форум наверное не поддерживает.
https://www.facebook.com/olladyka/posts/pfbid0Btf42dWoGhoW7YvCsjWwnTgn3VCJbSRvaZwptRzxBBTNtSVif5Xra8iNFwRadVXRl

Olexiy Ladyka

Ще шість ракет сьогодні вранці по Краматорську. Росіяни цілеспрямовано знищують промисловість у місті, і, здається, я знаю чому.
Вони розуміють, що взяти Краматорськ не вийде. Скільки б орди вони не нагнали, скільки б снарядів не приготували, українська армія все одно розумніша і сильніша, а саме місто укріплене, як фортеця. Тому росіяни намагаються зробити все так, щоб жити у Краматорську зараз і після війни було неможливо.
Якби вони себе бачили тут після війни, то намагалися б зберегти заводи, які у такому випадку працювали би вже на них. Якби росіяни дійсно хотіли "захистити народ донбасу", то вони б подбали про те, щоб народу було де працювати і заробляти собі на життя після війни. А так вони знищують промисловість, яку вони б очевидно не стали відновлювати у разі захоплення міста, бо розуміють, що "кишка тонка". Та і не захищати "народ донбасу" прийшли росіяни, а знищувати - це їхня справжня мета.
https://www.facebook.com/groups/ilovekramatorsk/posts/2361256530681164/

Вероника Шатова

Внимание! В Телеграмме есть канал с нашим логотипом, который ведут сторонники орков: бывшие жители Краматорска Дмитрий Алимкин и его друг, как выяснилось очень близкий друг - Николай Михайлов (на Миротворце с 2014го)! Будьте аккуратны, и не отсылайте им информацию, которую противник может использовать против украинцев, в частности такую, как прилеты по Краматорску!
От этого зависят жизни краматорчан!

https://www.facebook.com/kramslovpolice/posts/pfbid0RKY5EJ3py9o6KYbUPJfBXVT2M5JwNx138BKvhinu1bZM5Wx5QNnx5JngJyCA3v84l

Патрульна поліція Краматорська та Слов'янська

👩‍💻 Блокуйте пропаганду в соцмережах з Кіберполіцією
Інформаційна війна триває, тому щодня важливо чинити опір російському злу в соцмережах. Стати цифровим солдатом може кожен з вас без спеціальних знань або навичок. Все, що потрібно для блокування ворога у соцмережах, – смартфон та доступ до інтернету.
❓Як блокувати ворога
✅ Якщо ви помітили Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які розповсюджують дезінформацію, поширюють фейки та пропаганду повідомте про них Кіберполіції у чатбот 👉  https://t.me/stopdrugsbot
✅ Команда кіберполіції опрацює вашу інформацію та опублікує добірку ворожих ресурсів у Telegram-каналі 👉 https://t.me/stoprussiachannel. Тут кожен охочий може долучитися до блокування російських акаунтів у кілька кліків.
З початку воєнного стану вже заблоковано понад 4,2 тисячі ворожих інформканалів із загальною аудиторією більше 31 мільйона користувачів.
Долучайтеся до боротьби на інформаційному фронті, розповідайте друзям та поширюйте допис у своїх соцмережах 🇺🇦
Міністерство цифрової трансформації України
З проханням надати пояснення щодо безпечності переговорів з Єрмаком звернулася членкиня Палати представників США Вікторія Спартц до президента США Джо Байдена. Українське МЗС уже розкритикувало (https://www.facebook.com/1090077030/posts/pfbid0VWrYNu3J29HF71dPQ1ZgJeJKpWELhUAGjCDfszijDwnYQNghxkNiitmiCbK1k622l/) цю заяву.

В описі Спартц є згадка про нібито наявність "різноманітної розвідувальної інформації щодо дій пана Єрмака в Україні та його імовірних зв'язків з Росією". В українському МЗС звинуватили Спартц у намаганні "заробити політичний капітал".
Страницы: [1] 2 3 ... 113