Форум Краматорска

  • 19 Май 2022, 12:42:35
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Спасибо за пост

Показаны посты, связанные с Thank-O-Matic. Показаны сообщения, где "Вас поблагодарили" другие пользователии.


Сообщения - Олександр Ворсін

Чому філія РПЦ в Україні має піти слідом за російським кораблем | Без цензури

Чому церква окупанта, вона ж – російська православна церква в Україні, яка чомусь досі зветься УПЦ МП – має піти слідом за росоійським воєнним кораблем? Богдан Буткевич пояснює у "Без цензури" на Цензор.НЕТ.
Леонид Хмурый
https://www.facebook.com/groups/kramatorsk/posts/7535780573130142/

Друзі пізнаються в біді, а так звані «патриоты» – у війні! Виявили адміна груп у соцмережах, що ніби інформував населення про ситуацію в Краматорську, а, скоріш за все, є звичайним колаборантом, посібником окупантів та коригувальником вогню! Такого героя мають знати в обличчя! Його звати Нікіта Бубенков, у минулому мешканець Краматорська, а зараз живе у Польщі місто Люблін.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011334451140
https://vk.com/nikitabuben
https://ok.ru/nikita.bubenkov
Запам’ятовуйте та поширюйте! Ця людина є адміном груп  I ❤️kramatorsk, яка поширює пророссійськи настрої серед населення, фейки окупантів і здає позиції українських військових. Поки люди в Україні страждають від обстрілів окупантів, цей чоловік переховується закордоном, але підтримує загарбників! Аби він відчув усю відповідальність за свої дії просимо «передати йому вітання». Поширюйте обличчя цього зрадника! Покарання обов’язково прийде!

https://www.facebook.com/oleg.botvinov/posts/4948103241971809
Oleg Botvinov

Жители города и области, те кто не считает себя милитаристом-это видео для вас! Настало для вас время принять для себя решение и ответить себе на вопрос-готовы ли вы с оружием в руках защищать себя, свой дом, свой город, свою страну?
В данной ситуации у вас не большой выбор!  Вы можете оставаться, поцифистом и надеяться, что вас понесёт и оккупация не коснётся вас и вас принудительно под дулами заград отрядов не погонять на фронт, но уже воевать против своей страны и своего народа, против своего дома и против своих военных, которые стоят защитой перед эвакуированными вами вашими женщинами и детьми... Есть ещё один вариант оказаться в оккупации и получить пулю в затылок от оккупантам со связанными руками и быть зарытым в братской могиле...
Я предлагаю вам ещё один вариант, присоединиться к ТРО города Краматорска, пройти обучение и встать на защиту себя, своего дома и своей страны, а так же территорий на которые эвакуированы ваши родные и близкие!  Предлагаю вам стать воинам, бойцами территориальной обороны города Краматорска и внести свою лепту в оборону города, области, Украины!
Присоединяйтесь к нам!
Контактный телефон для справок:
066 057 24 76
Мужчина - от слова мужество!
Защитим наш город с оружием в руках, все вместе!
Рашизм

Раши́зм (англ. Rashism, Ruscism від англ. «Russia, Russian», — вимовляється раша,— та італ. «fascismo»  — фашизм, від якого взято закінчення -изм), або російський фашизм — політична ідеологія та соціальна практика владного режиму Росії кінця XX — початку XXI століття, що базується на ідеях «особливої цивілізаційної місії» росіян, «старшості братнього народу», нетерпимості до елементів культури інших народів; на тоталітаризмі й імперіалізмі радянського типу, використанні російського православ'я як моральної доктрини та на геополітичних інструментах впливу, у першу чергу — енергоносіях для європейських країн, військовій силі, стосовно країн, що входять до кола впливу Російської Федерації.

Головна ідея рашизму — «захист росіян» за допомогою збройних вторгнень у сусідні країни.

14 квітня 2022 року Верховна Рада України визнала Російську Федерацію державою-терористом із тоталітарним неонацистським режимом та заборонила його пропаганду, а також пропаганду акту агресії Росії проти України. Рашизм є різновидом нацизму, фашизму і синонімом терміну «російський нацизм».
Самый первый вопрос - КАК с полуострова на материк? Без задержек. В походных колоннах. Через анонсированые три линии обороны?
Вы про Крымские три линии обороны и минные поля?
Не могу сейчас найти, где читал, наверное в фейбсуке. В общем всё что там сделали при Порошенко, Зеленский убрал: и линии обророны и минные поля. Мир в глазах путина искал наверное и т.д.
Страницы: [1] 2 3 ... 111