Форум Краматорска

  • 29 Январь 2022, 01:20:02
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Спасибо за пост

Показаны посты, связанные с Thank-O-Matic. Показаны сообщения, где "Вас поблагодарили" другие пользователии.


Сообщения - Олександр Ворсін

Навіть на Донбасі за НАТО. Страшний сон Кремля став реальним. Все більше українців хочуть до альянсу
Опять же...

Меня больше смущает не вид, а подпись: "Спорудження пам’ятника мирним жителям, які загинули 10.02.2015 р." Если тоже самое будет написано и на памятнике: "Мирним жителям, які загинули 10.02.2015 р.", то зачем он такой нужен? Почему погибли, от чего, как, по чьей вине?! А? Просто погибли и всё?... Мда. Должна быть табличка с полной информацией всех обстоятельств, хотя бы текста А4, минимум. Кто виноват, кто стрелял, откуда, по чьему приказу, чья армия стреляла, из какого орудия и откуда это орудие прибыло. И именные плашки про каждого погибшего отдельно.

"Предложения просят присылать на электронный адрес: yprgp@krm.gov.ua до 8 февраля." — написал
Зброя для України: як Велика Британія протистоїть Росії | Без цензури

Велика Британія відправила Україні 2000 протитанкових гранатометів – щоб допомогти захиститися від потенційного вторгнення Росії, яка згрупувала війська біля кордону з Україною. Марина Данилюк-Ярмолаєва у свіжому "Без цензури" аналізує, як британці втерли носа росіянам і німцям одночасно.

На нашому каналі ви знайдете найцікавішу та найдотепнішу аналітику українського ютубу, тож підписуйтеся 👉https://cutt.ly/qT3WiU7

Яку зброю передала Британія Україні? Чому літаки з комплексами ПТРК NLAW облетіли територію Німеччини. Чому так сталося?

Це ПТРК NLAW – переносний протитанковий керований ракетний комплекс малої дальності. Він розроблений для того, щоб "швидко підбити будь-який основний бойовий танк лише одним пострілом, вразивши ціль ударом зверху".
От перспективы вступления в НАТО Украины, Грузии и Молдовы в России уже все обоссались от страха. А так да, смысла может и нет.

Россия выступает против расширения НАТО не из-за страха, что НАТО нападет. Как раз наоборот. Сама РФ рассматривает соседние государства как потенциальный объект своей агрессии. А вступление соседних стран в НАТО возможность такой агрессии уже исключает.
Ангеліна Шостак
Під печерним судом.
І так: Краматорськ - це Україна і Україна переможе!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2741746926119733&id=100008533577621
Контент рідною мовою. Українські YouTube-блогери, за якими варто слідкувати в новому році - ШоТам?
https://shotam.info/yakisnyy-kontent-ridnoiu-movoiu-ukrainski-youtube-blohery-za-iakymy-varto-slidkuvaty-v-novomu-rotsi/
https://petition.e-dem.ua/kramatorsk/Petition/View/1385
Ландшафтний Екопарк Балка Кутова
Балка Кутова, як жива картина - дивовижний, непередбачувано різний, яскравий пейзаж природи нашого міста давно потребує уваги!
Відповідно до Цілей Сталого Розвитку ПРООН в Украї, а саме: 15. "Збереження екосистем суші", вважаю доцільним подбати про природу та ландшафт Балки Кутової у Краматорську.
Балка Кутова є середовищем обітання різноманітних тварин та комах, у тому числі, рідкісних. Рослинний фонд містіть велику кількість представників природи, характерних для нашого краю, рідких, зникаючих рослин, корисних, лікарських трав. Протягом року можна насолоджуватись красою місцевості, постійно міняючої свої кольори та барви. Восени Балка Кутова приймає мешканців всього міста під час проведення змагань Мотокросу. Переваги та якість траси, якого, відомі не лише в Україні. Зимою маємо безкоштовний криолунопарк для всіх бажаючих - круті, високі і низкі снігові горки приносять радість і задоволення. Природна екосистема, що постійно використовується громадою за необхідністю, часто безвідповідально, вже заслуговує поваги.
Вважаю необхідним звільнити Балку Кутову від величезної кількості побутового та промислового сміття, металобрухту і захистити цю теріторію від забруднення у майбутньому. Встановлення кількох контейнерів для сортування сміття підкреслить цінність природної екосистеми. Треба унеможливити розбудову місцевості, забезпечити збереження природного фонду.
Доступність та безпечність комфортного корисного відпочинку на лоні природи для дітей і дорослих підвищіти, через оздоблення зручних доріжок/троп, встановлення достатньої кількості місць відпочинку: лавки, альтанки з екоматеріалів, дитячі екомайданчики, урни.
Визначити та затвердити загальні правила та норми використання, відвідування та розвитку Ландшафтного ЕКОпарку Балка Кутова. В зимовий період підвищіти рівень безпеки громадян, що перебувають на снігових горках.
Підтримай петицію - потурбуйся про природу.
https://petition.e-dem.ua/kramatorsk/Petition/View/1385
Kramatorsk.INFO вітає усіх з Новим 2022 роком!Шановні колеги, друзі, співвітчизники!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим 2022 роком!

Цими днями усі ми згадуємо рік минулий – він приніс чимало проблем та хвилювань, але водночас показав, наскільки ми сильні, єдині та спроможні долати труднощі та гуртуватись задля досягнення поставлених цілей. Щиро дякуємо усім, хто реальними кроками вносить свій особистий внесок у розбудову країни.

Тож давайте з легким серцем відпустимо негаразди та відкриємо серце для нових емоцій, звершень і сподівань. Нехай Новий рік дарує усім духовне оновлення, міцне здоров’я, достаток, щастя і добробут.

Бажаємо миру Україні і злагоди кожній родині!

Божого благословення, яскравих і радісних зимових свят, чарівної казки та здійснення найзаповітніших новорічних побажань!
Страницы: [1] 2 3 ... 107