Форум Краматорска

  • 20 Сентябрь 2019, 22:42:06
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Спасибо за пост

Показаны посты, связанные с Thank-O-Matic. Показаны темы, "Вы поблагодарили" других пользователей. (Связан с первым сообщением.)


Сообщения - Vorshan

Добрый день. Я журналистка издания НВ, планирую писать репортаж о развитии города. Ищу волонтеров/ок, которые занимаются вопросами внутренне перемещенных лиц/жителей ОРДЛО в Краматорске, для небольшого интервью. Буду благодарна за любые контакты.
Блин, может найдется, кто объяснит свою позицию, почему за Шария голосовал?
З'їзд партії "Європейська Солідарність"
Привіт, земляки)

В рамках Студій живої історії (освітньої програми громадської організації "Інша освіта") є можливість реалізувати історичний проект, присвячений періоду зима-літо 2014 року

Це не класичний грант з зарплатою і плюшками  :D а освітня ініціатива, мета котрої - сприяти тому, щоб осмислювалися процеси, котрі відбуваються в Україні саме на місцевому локальному рівні.

Чому я власне вирішила зайнятися саме цією темою? Все дуже просто. Пройшло лише 5 років, але память про 2014 поступово стирається, частина відео та світлин вже видалена з інтернетного павутиння, згадуються якісь найбільш яскраві події, а оте все...страшне-повсякденне, про яке хочеться сказати в стилі 8 травня - "ніколи знову" замилюється, втрачає чіткість.

Отже, як я собі це бачу?

1. Максимально зібрати відео, світлини, свідоцтва очевидців, документи, публікації ЗМІ. І створити архів всього цього у хмарних просторах.

2. Зробити інтерактивну мапу Краматорська та його навколишньої території з нанесенням на неї системи блок-постів, місць обстрілів, вогньових точок і т.д.

3. Відновлення послідовної, день за днем, хронології періоду, максимально детальної.

4. Якщо вдасться десь наколядувати гроші))) провести виставку світлин по цьому періоду.

Навіщо це потрібно не тільки в межах сьогодення? Як для краєзнавчих цілей, бо колись у істориків дозріє необхідність зробити глибинне вивчення періоду, так і задля того, щоб можна було потім дітям інших поколінь розказувати не перекручені казочки та міфи, а правду.

Отже, запрошую долучатися до ініціативи. Вона насправді дуже ресурсна за обсягом роботи і часом на її виконання. А тому цінним буде все - і допомога у пошукові інформації, і допомога у її скачуванні, архівації, завантаженні, аналізові, і Ваші спогади.

Які аспекти цікавлять:
•   перебіг подій (хронологія);
•   система розташування блок-постів, захисних споруд, вогньових точок, бомбосховищ, пунктів видачі води;
•   режим взаємодії з військовими (і ЗСУ, і з так званими «ополченцами» - перетин блок-постів, перевірка, перепустки і т.д.;
•   практики виживання у тяжких умовах (відсутність води, світла, блокування транспортного сполучення та фінансових операцій), обстріли – проблема актуальна як для цивільних, так і для військових;
•   виконання службових обов’язків (технічні складності, загрози колаборації, вибір для силовиків та військових між дотриманням присяги та етичністю чи неетичністю)
•   втрати (фінансові, бізнесові, побутові, особистісні і т.д.);
•   наслідки військових подій;
•   документальні свідчення про події – світлини, відео, артефакти, які збереглися у приватних зібраннях людей, а не у вільному доступі.

Поїхали?  :)

Какие проекты в рамках Общественного бюджета подавали жители Краматорска.

Ранее «Восточный проект» сообщал, что жители Краматорска подали 36 проектов Общественного бюджета на общую сумму 9,04 млн. грн. Теперь они проходят оценку соответствия положению, а также анализ на возможность их реализации. После отобранные проекты будут выставлены на голосование.
Предлагаем ознакомиться с проектами, которые подали горожане на конкурс.

http://vp.donetsk.ua/gorod-region/gorod/71452-proekty-zhitelej-kramatorska-v-ramkakh-obshchestvennogo-byudzheta#

Посмотрел, хорошая оценка городской власти -
спортплощадки, остановки, деревья посадить, лавочки поставить.

Дорога к школе, супер. Да и пешеходные дорожки тоже.
По началу проекта были и вешалки в школу.

     
Список составлен навскидку, из зарегистрированных, из тех, кто заявлял, что собирается и из тех, кто собирается, но не заявлял пока  :o
Список будет пополняться, поэтому возможность изменить выбор включена.
Если забыл кого - пишите
Голосовалка будет работать до 30 марта.
Райо, помойный уровень , на который опустились порохоботы , вызовет скорее обратный эффект.
Неужели это не понятно?

: 02 Январь 2019, 14:14:12 9 Флуд / Флуд / Re: Юрий Бойко

И зачем тут пропаганда российского политика? Мало с фронта убитых и раненых везут каждый день?
Что поделаешь, это мадам дисциплинированно выполняет свои функции.  :o
Останнім часом в умовах децентралізації відбувається переформатування місцевої влади та, як наслідок, створення нових - об’єднаних територіальних громад. У зв’язку з чим набуває популярності прийняття статутів територіальних громад, які мають регулювати процедурні питання діяльності громади та її органів.
Заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Ольга Кузьменко допоможе новоствореним територіальним громадам розібратись у тонкощах прийняття та державної реєстрації їх статутів.
Перше, на що хочеться звернути увагу: територіальна громада – це не юридична особа. Норми Конституції України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» прямо вказують на те, що територіальна громада – це жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр. Водночас Цивільним кодексом України передбачено, що юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку. Отже, за територіальною громадою на законодавчому рівні не закріплено статусу юридичної особи, а відповідно і відсутні підстави для її державної реєстрації як юридичної особи.
Щодо власне статуту. Статтею 19 Закону про місцеве самоврядування визначено, що представницький орган місцевого самоврядування - рада  може прийняти статут територіальної громади села, селища, міста з метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування на відповідній території. Тобто прийняття територіальною громадою власного статуту не є обов’язковим, оскільки основні процесуальні питання здійснення місцевого самоврядування представницькими та виконавчими органами громади чітко закріплені чинним законодавством та не потребують дублювання у статуті. Окрім цього, у разі внесення змін до норм законодавства, які відтворені у статуті територіальної громади, необхідними будуть також відповідні зміни до статуту з дотриманням визначеної процедури їх прийняття.
Водночас згідно із Законом про місцеве самоврядування громада у власному статуті може деталізувати порядок та форми участі членів територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення, зокрема, проведення загальних зборів громадян за місцем проживання, внесення місцевої ініціативи на розгляд ради, порядок організації громадських слухань, тощо.
На нашу думку, перевагою прийняття власного статуту є збільшення важелів контролю за владою з боку громади, внаслідок чого місцева влада стає більш прозорою та відкритою для власних мешканців.
Зауважимо, що прийнятий місцевою радою статут територіальної громади підлягає державній реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції. Прийняття та видача документів для державної реєстрації статутів територіальних громад здійснюється через центри надання адміністративних послуг у порядку, передбаченому постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1150.
Також новоствореним об’єднаним територіальним громадам, які бажають прийняти власний статут, не слід забувати про таке. На сьогодні у Донецькій області зареєстровано 121 статут територіальних громад, з яких об’єднаних територіальних громад - 3, сіл та селищ - 89, міст - 29. Тому ймовірно, що в Головному територіальному управлінні юстиції вже може бути зареєстрований статут територіальної громади, яка увійшла до складу об’єднаної. У цьому випадку, перш ніж приймати статут об’єднаної територіальної громади, слід відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» скасувати прийняті до об’єднання статути.
У разі необхідності внесення змін до вже зареєстрованого статуту територіальної громади місцева рада має забезпечити подання на державну реєстрацію статуту у новій редакції протягом 5 днів з дня його прийняття.
Отже, приймати чи не приймати статут територіальної громади – вирішувати депутатам місцевої ради після обговорення з мешканцями громади, а його державну реєстрацію здійснить юстиція. За додатковою інформацією звертайтесь до відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації за телефонами: 0626417446, 0626442500.
Юстиція відкрита до людей!
Факт, що Росія окупувала Крим і частину Донбасу за допомогою терору і військової сили. Україна бореться проти російських окупантів як може, ми всі платимо військовий збір, йдемо воювати коли нас призивають і ось на п'ятому році війни прокурор України за запитом ФСБ Росії віддає терористам людину яка воювала проти Росії. Що це!?
Сегодня столкнулся с таким...Искал на БлаБла кар поездку Краматорск - ХерСон - Железный Порт.  Ессно прямого нет ничего. Через Харьков... и тут пошло? То 100% предоплату просют - ссылаясь на то что это Басфор ЮА - при том что на сайте этого рейса нету! то после всей связи рейс отменяют. То ваще прикол - от Констахи до Харькова через Краматорск то утром, то в обед, то телефон меняют, то рейс вообще исчез. В общем, такое впечатление, что на летнем ажиотаже народ хочет на лохах поднять бабла! Читайте Правила Бла-Бла и не стесняйтесь нажимать "пожаловаться" - я сегодня трех забанил - двое не принимают бронь с территории Украины (Краснодар-Одеса и Ростов - Одеса) и один тупо требовал 100% предоплату.
А вот вам такая игрушка - психологушка! Я это и раньше знал, но тут так нагляядно!!! https://notdotteam.github.io/trust/
Дорогі друзі!
Звертаємось до вас, мешканці Краматорська, з проханням приділити 6-8 хвилин часу і заповнити он-лайн анкету для вивчення думки краматорської інтернет-аудиторії.
В різних частинах Краматорська вже три тижні проводиться дослідження потреб громади міста за допомогою паперових анкет.
Отримана інформація буде використана в узагальненому вигляді для роботи нашою громадською організацією, органами виконавчої влади Краматорської міської ради.
Посилання на анкету - bit.ly/potreby2017

В кінці анкети є поле, в якому ви можете додати більш розгорнути відповіді, пропозиції, побажання.
Будь ласка, зробить маленький репост і запросить ваших друзів до заповнення анкети! :)
Наперед вдячні за ваш час і бажання змінити наше місто на краще!!!
Доброго всем вечера!
Ну шо, панове, идет 4 год АТО. Ватник Иван Иванович Полупан теперь "будет курировать основные учебные вопросы" в должности заместителя начальника управления образования. Я категорически против того, чтобы моего ребенка курировал этот человек. Общественность Краматорска выступила против этого назначения http://obs.in.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=11525:ukr-world&catid=1:kram-news&Itemid=54, но даже на видео
видно как мэр "прислушивается" к просьбе общества - стоит боком, всем видом показывая свое отношение к этому вопросу. Уважаемые жители нашего города, форумчане, давайте объединимся в решении этой ситуации. Человек, который проявлял свои антиукраинские взгляды априори не имеет морального права быть госслужащим в Украине. Какие у кого будут мнения на этот счет и как с этим бороться?
Страницы: [1] 2 3 ... 9