Форум Краматорська

  • 15 Червня 2024, 21:42:34
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Зайимтесь экономикой прямо сейчас  (Прочитано 23304 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

18 Жовтня 2009, 15:20:25
Відповідь #45
Offline

She


Offline She

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7218
  • Карма: +316/-46
  • Дякую
  • Сказав: 1028
  • Отримав: 327
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Або "відбирать" і рухаться далі, або - тупік.
А механізм такого "відбору"? Щось сЦикотно дуже )))
Слава Богу, хоть кто-то не в ногу! А то мост вообще рухнет, как пить дать.

Форум Краматорська

Re: Зайимтесь экономикой прямо сейчас
« Відповідь #45 : 18 Жовтня 2009, 15:20:25 »

18 Жовтня 2009, 15:36:16
Відповідь #46
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
She
Ваша помилка - в корні
"справедливість" - це НЕ Є "отобрать у багатих" (как, впрочєм і не "отобрать у бєдних")
це баланс між інтересами різних людей, який дозволяє їм найбільш повно реалізуватись (єслі шо)
тому справедливості ДОБИВАЮТЬСЯ, а не ЧЕКАЮТЬ
як- це вже інше питання
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

18 Жовтня 2009, 16:16:37
Відповідь #47
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Або "відбирать" і рухаться далі, або - тупік.
А механізм такого "відбору"? Щось сЦикотно дуже )))
Слава Богу, хоть кто-то не в ногу! А то мост вообще рухнет, как пить дать.
Та причому тут "в ногу" - "не в ногу"? :shock:

She, наприклад у Вас в домі не платять чверть мешканців. От не платять і все тут. І нікого до себе не пускають, бо мають право. Або взагалі виїхали із страни і "забили" на все. Ваші пропозиції щодо стягнення боргу, окрім "відібрать хату через суд"? Конкретно, будь ласка.

karLos, якщо Ви платите вчасно і в повному обсязі - чого боятись? Я не розумію, вибачте. :o
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

18 Жовтня 2009, 16:39:20
Відповідь #48
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
розмови про "відібрати житло" скоріш мають мету залякати і примусити платити,
бо, як тільки дійде до реальної справи- підніметься гостро і голосно питання тарифів,
люди доведуть в суді, що посуги за які вимагають гроші не надають зовсім
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

18 Жовтня 2009, 16:50:49
Відповідь #49
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
розмови про "відібрати житло" скоріш мають мету залякати і примусити платити,
кого залякати? як примусити?
шо за ритуальні танці?
людина, яка не може розрахуватись по боргах- має відповідати- майном, грошима, житлом

Цитувати
бо, як тільки дійде до реальної справи- підніметься гостро і голосно питання тарифів,
ну то я ж і кажу- ЗАРАЗ все всіх влаштовує: жителі роблять вигляд, шо платять, комунальники - шо поставляють послуги...
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

18 Жовтня 2009, 16:52:30
Відповідь #50
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

karLos, якщо Ви платите вчасно і в повному обсязі - чого боятись? Я не розумію, вибачте. :o

Я не karLos, але мені здається, що бажання справедливості в нашій країні - це страх перед нестправедливістю яка в нас легко може відбутися в будь-яку мить

і де гарантії, що завтра не змінять тарифи на такі, які їм знадобиться, і ви не зможете і далі все сумлінно сплачувати
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

18 Жовтня 2009, 16:52:47
Відповідь #51
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
karLos, якщо Ви платите вчасно і в повному обсязі - чого боятись? Я не розумію, вибачте.
Боятися реального застосування. Не ідеального. Наші суди, чиновники... Питання тих самих тарифів.


=========
Не встиг)))
No sé ni la palabra única en el Español

18 Жовтня 2009, 16:56:29
Відповідь #52
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

бо, як тільки дійде до реальної справи- підніметься гостро і голосно питання тарифів,
ну то я ж і кажу- ЗАРАЗ все всіх влаштовує: жителі роблять вигляд, шо платять, комунальники - шо поставляють послуги...

так і буде, і нічого не зрушиться з місця доки справедливість не підкріпиться силою,

або тих хто не зможе платити стане армія, або зміниться влада і таки вдасться до непопулярних і справедливих дій,
причому по відношенню до всих, і тих хто ті тарифи встановлює, і тих хто несплачує-сплачує.
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

18 Жовтня 2009, 16:59:26
Відповідь #53
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
бо, як тільки дійде до реальної справи- підніметься гостро і голосно питання тарифів,
ну то я ж і кажу- ЗАРАЗ все всіх влаштовує: жителі роблять вигляд, шо платять, комунальники - шо поставляють послуги...

і дурнями залишаються ті, хто платить
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

18 Жовтня 2009, 17:52:41
Відповідь #54
Offline

She


Offline She

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7218
  • Карма: +316/-46
  • Дякую
  • Сказав: 1028
  • Отримав: 327
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
She, наприклад у Вас в домі не платять чверть мешканців. От не платять і все тут. І нікого до себе не пускають, бо мають право. Або взагалі виїхали із страни і "забили" на все. Ваші пропозиції щодо стягнення боргу, окрім "відібрать хату через суд"? Конкретно, будь ласка.
karLos, якщо Ви платите вчасно і в повному обсязі - чого боятись? Я не розумію, вибачте. :o

Конкретно?
А зачем вам лично нужно, чтобы эти ваши соседи заплатили свои долги?

По необоснованным ценам, за недополученные услуги - почему они, по-вашему, должны рассчитываться сполна?

Платите за себя, если считаете нужным.

Это из разряда, что восточная Украина кормит западную, а они, негодяи, в европах на заработках все. И налоги не платят...
А мне не жалко.

Уровень оплаты жкх услуг в Украине очень высокий, если что.

Ваш гнев направлен на соседей, которые не платят...
А почему?

Почему у вас нет вопросов к местным депутатам по поводу, что все повышения тарифов ложатся только на население, а не компенсируются частично из бюджета, как это происходит в некоторых других городах?
В бюджете нет денег, он не платит, вас это не возмущает. У соседей нет денег, они не платят - это возмущает.

Почему нет возмущений по поводу какой-то неимоверной массы льготников? Причем, высокооплачиваемых? 



18 Жовтня 2009, 18:12:30
Відповідь #55
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Ваш гнев направлен на соседей, которые не платят...
А почему?

Почему у вас нет вопросов к местным депутатам по поводу, что все повышения тарифов ложатся только на население, а не компенсируются частично из бюджета, как это происходит в некоторых других городах?
В бюджете нет денег, он не платит, вас это не возмущает. У соседей нет денег, они не платят - это возмущает.

+1

No sé ni la palabra única en el Español

18 Жовтня 2009, 18:16:47
Відповідь #56
Offline

Chico


Offline Chico

  • сам себе модератор и
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18294
  • Країна: mo
  • Карма: +380/-170
  • Дякую
  • Сказав: 47
  • Отримав: 152
  • stop the anti-smoking nazi's!
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
кагбыб ктонить название темы поправит может? :?
ни абижайте журналистов.

они хорошие,
просто иногда нимножка не так понимают, что им говорят,
иногда недопоняв нимножка придумывают,
ну еще иногда они немножко не журналисты, а долб....
но таких меньшинство.

(C) GGuuGGuu

18 Жовтня 2009, 18:22:34
Відповідь #57
Offline

SidorOV


Offline SidorOV

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 3442
  • Країна: 00
  • Карма: +78/-10
  • Дякую
  • Сказав: 2
  • Отримав: 19
  • "Нужно понимать всю глубину наших глубин" (с) ДМБ
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Конкретно?
А зачем вам лично нужно, чтобы эти ваши соседи заплатили свои долги?
По необоснованным ценам, за недополученные услуги - почему они, по-вашему, должны рассчитываться сполна?
...
Ваш гнев направлен на соседей, которые не платят...
А почему?

Почему у вас нет вопросов к местным депутатам по поводу, что все повышения тарифов ложатся только на население, а не компенсируются частично из бюджета, как это происходит в некоторых других городах?
В бюджете нет денег, он не платит, вас это не возмущает. У соседей нет денег, они не платят - это возмущает.
По-перше, а коли от раптом ціни стануть "обоснованими" - Ви вважаєте, що всі кинуться платити? :)
По-друге, а хто Вам сказав, шановна, шо в мене "нет вопросов к местным депутатам"??? :shock: Хто Вам сказав, шо в мене немає питань з приводу тарифоутворення? І далі про гнів.....
Шановна She. Давайте домовимся наперед, шо Ви не будете свої "петлі розуму"((с) AntZ) видавати за мої думки, ОК?
А по-третє, Ви так і не відповіли на моє питання. Ну то й ладно. Забудьте.
 
Цитувати
karLos, якщо Ви платите вчасно і в повному обсязі - чого боятись? Я не розумію, вибачте.
Боятися реального застосування. Не ідеального. Наші суди, чиновники... Питання тих самих тарифів.
"Боятися" - ??? :shock: А Ви від адміністративного кодексу теж шарахаєтесь? Чи боїтеся через нього ходити по магазинам? Або - сідати за кермо? Там теж "суди, чиновники", ГАІ... А вони ж можуть позбавити прав!
Так шо, не їздити на авто через "боязнь"? Чи доводити свою правоту в суді?
 
Ні. Давайте для початку питання тарифів залишим у спокої. Бо завишені тарифи - теж частково через несплату боржниками. Коло замкнулось. Тому повернемось до тарифів пізніше.
А спочатку відповедіть, будь ласка, karLos, на головне питання, на яке She не змогла відповісти: Як примусити заплатити боржників?
Попутно озирніться на 2000 років цивілізації. Хтось щось ефективніше придумав, аніж примусове стягнення через продажу майна?
Никогда не стой на месте! Ищи новые тупики!

18 Жовтня 2009, 18:30:55
Відповідь #58
Offline

Sunshine


Offline Sunshine

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 325
  • Карма: +17/-18
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • she sells sea shells on the sea shore
    • Перегляд профілю
Цитувати
Попутно озирніться на 2000 років цивілізації. Хтось щось ефективніше придумав, аніж примусове стягнення через продажу майна?

вы, надеюсь, европейскую цивилизацию имели в виду? : )))

а если оглянутья качественно, можно увидеть рабство и крепостное право - ну чем не выход

ребят, я не понимаю о чем вы говорите, если семья из двух работающих взрослых и ребенка не может нормально оплачивать тридцать квадратов хрущевского жилья. посчитайте, я считала.
не дай бог одному из них заболеть, или отправиться на тот свет, или потерять работу - вы их как выселять будете, сразу после образования критичной суммы долга или годик дадите на самосожжение?
Аривидерчи

18 Жовтня 2009, 18:33:01
Відповідь #59
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
они, похоже, не учитывают различные жизненные обстоятельства, а обсуждают только вариант когда все в семье совершненно благополучно
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

Форум Краматорська

Re: Зайимтесь экономикой прямо сейчас
« Відповідь #59 : 18 Жовтня 2009, 18:33:01 »