Форум Краматорська

  • 15 Червня 2024, 22:44:56
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Украинский язык  (Прочитано 35207 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

02 Вересня 2007, 01:03:17
Відповідь #285
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
і ще, шановна ink
не можу зрозуміти, як трапилось, що украінську вам потрібно "вчити"?
а чим, дозвольте запитати, ви займалися у середній школі на уроках украінської, чи тоді вам ще не було "соромно"?
і хто вас бив по руках в дитинстві і не давав читати книжки українською, невже ті самі батьки, що привили вам любов до мови, на відміну від моіх, які любов не привили, а книжки украінською приносили? : )))))))))) так, російською було набагато-набагато більше, але якщо книжка цікава, то хіба є різниця якою мовою читати?
гаразд, ваше дитинство залишимо, мабуть, ви зростали в жорстокі часи, коли слово украінською каралося гратами, правда, щось мені підказує що мі одного віку, але не важливо..
так ось. от прямо зараз слухаю кіно по якому-сь каналу.. ТРК УКраіна, кіно англійське, детектив, переклад украінською, але якби не ця розмова, я б не помітила - мені все одно, я не помічаю, а хто вам заважає знати вашу рідну мову КРАЩЄ???
і хто вам дав право вирішувати яка мова є рідною ДЛЯ МЕНЕ?
разговор шел на сплошном подтексте

Форум Краматорська

Re: Украинский язык
« Відповідь #285 : 02 Вересня 2007, 01:03:17 »

02 Вересня 2007, 09:08:08
Відповідь #286
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Арі
ну шо Ви розкіпятились? +)))
не всі ж патомствєніє соцгарадськіє в третьому поколінні....
мова йде не про Вас лічно, а про ТЕНДЕНЦІЇ... а тендеції є такими, шо справді- бабушка з Пчолкіно, фамілія Хохленко, але "радной язик" - расійський!
А потім на форумі з*являються Яріки та Міхоелси - з перекрученою логікою, з набором штампів... Воно ж і зрозуміло - втручання в "код" не проходить безкарно...
Зрозумійте вірно.. я не проти російської мови взагалі... Ось бейсбольна біта теж- це ж просто спортивне знаряддя!!
продовжувати чи так зрозуміло?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

02 Вересня 2007, 10:10:54
Відповідь #287
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
  Аривидерчи, щоб ви не переймались спробую трошки іншими словами пояснити що мала на увазі  ink .
  Наприклад, мої бабушки і дедушки спілкувались виключно українською, я це знаю бо вони доглядали і мене. Мої батьки в основному російською,  хто б що не казав, а в срср здобути технічну освіту і роботу не перейшовши на російську було важко, одна з причин : ви закінчили інститут куди вас розподілять? Не факт що це буде не Рязань. А людину з Росії до нас, і не факт що вона тут не залишиться жити, то що їй вчити українську? Ну ви ж не буржуазні націоналісти?
 як наслідок, мій брат спілкується виключно російською, то як бути, в нас різні рідні мови? Тесть мого брата, росіянин, вже на може адекватно сприймати мене, і дуже обурюється тим що його онукам "навязывают украинский".
 
   Найдурніше з запитань яке я час від часу чую : " ты же прекрасно владееш русским языком, зачем так усложнять себе жизнь" . 
 
 Може ви відповісте навіщо?

02 Вересня 2007, 11:17:15
Відповідь #288
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ще раз
з вас трьох я не розумію виключно інк, яка не може спілкуватися українською, соромиться цього, і своїх тарганів запускає в мій мозок : )))))) і розповідає мені, що я теж повинна соромитись незрозуміло чому
мене це ДРАТУЄ шановна Інк

мені не зрозуміло як людина 20-30 років не володіє украінською, хто ій в цьому заважав??? чи в ній український дух прокинувся пару тижднів тому? бо в мене немає ні украінського духу, ні украінської крові, майже, та мені - ніхто не заважав, але також ніхто не має мені заважати стверджувати якою є моя рідна мова, вона РОСІЙСЬКА
Отправленный на: Сентября 02, 2007, 10:53:48
  Аривидерчи, щоб ви не переймались спробую трошки іншими словами пояснити що мала на увазі  ink .


пробачте, та мені не потрібні ваші пояснення, бо я вмію читати, і російською також, так ось інк дуже зрозуміло написала, що

На каком языке вам читали сказки ваши бабушки не из Пчелкино, не важно, важно то, что вам не привили любовь к родному и уважение, страшно то, что вы не стесняетесь об этом громко заявлять, вместо того что бы учить

от так, людині "страшно", розумієте, що я ГРОМКО (яка нахабність!, ще й голосно!) кажу що в мене інша рідна мова, ніж в неї, але для неє мабуть не важливо, що я знаю їі рідну мову краще за неї

що вам заважає, інк?
Отправленный на: Сентября 02, 2007, 10:58:24
так, я насправді переймаюся : ))))))))))
інк не відповідає, мабуть шукає український словничок : )))))))))))))))))))

останнє запитання, що у вас було з украінської мови і літератури у середній школі?
бо в моєму фізматі найтовстіші конспекти були саме з украінської літератури, може то тільки в мене? : ))))))))))))) а нескінченні твори з української? и, найголовніше, твір екзаменаційний???  в той рік - 1996 - "Чорнобильська мадонна", я готовулася до нього дуже довго, там така тема..

невже украінську викладали виключно в школі номер 22?
разговор шел на сплошном подтексте

02 Вересня 2007, 12:49:35
Відповідь #289
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ну, даавайте мірятись ще, хто чим краще володіє... =/
мова- то л иш е інструмент
тільки для когось - передачі інформації та виразу емоцій, а для кого- розповсюдження впливу "дліннай і широкай страни"
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

02 Вересня 2007, 13:02:53
Відповідь #290
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ну, даавайте мірятись ще, хто чим краще володіє... =/

ой-ой-ой, конечно, вам нет равных, андрей и то теряется на вашем фоне, хотя он нейтив : ))))))))))
так что вы знаете украинский лучше носителей : )))


мова- то л иш е інструмент
тільки для когось - передачі інформації та виразу емоцій, а для кого- розповсюдження впливу "дліннай і широкай страни"

для кого? : ))))) похоже что как раз вы так и считаете, несмотря на ваши утверждения : )))))))
разговор шел на сплошном подтексте

02 Вересня 2007, 13:18:26
Відповідь #291
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
так что вы знаете украинский лучше носителей : )))
твоя лесть тебе не поможет (с)м/ф "Баггс Банни и Тасманский Дьявол" +))))

Цитувати
похоже что как раз вы так и считаете, несмотря на ваши утверждения :
то не я, то Лев Гумільов +)))))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

02 Вересня 2007, 14:57:27
Відповідь #292
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

то не я, то Лев Гумільов +)))))
сомневаюсь что в лексиконе Гумилева были слова "длиннай и широкай" : )
так вот это как раз вы боретесь непонятно с кем, то ли с ветряными мельницами, что конечно эпично, но от этого не менее глупо, то ли  с ведьмами
если я со своим родным русским для вас с инк похожа на великана или на ведьму, и "розповсюджую" что-то там непойми-что - ну боритесь со мной, на здоровье, как говорится, мне как-то фиолетово, просто умиляет невежество некоторых особо стыдливых персонажей
адьес
разговор шел на сплошном подтексте

02 Вересня 2007, 15:29:27
Відповідь #293
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
так вот это как раз вы боретесь непонятно с кем, то ли с ветряными мельницами, что конечно эпично, но от этого не менее глупо, то ли  с ведьмами
если я со своим родным русским для вас с инк похожа на великана или на ведьму
я-ааа???? борюсь? йопт, новини на кожному кроці....
Ви, вже якшо почали цитувати мене нащот тарганів і їх вкладування їх в чужі голови, так вже хоч слідуйте тому...
А по цьому все інше Ваше подальше - ото там про вєдьму і зазіхання на ваш радной рускій - не має сенсу
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

02 Вересня 2007, 18:28:48
Відповідь #294
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

я-ааа???? борюсь? йопт, новини на кожному кроці....

ну ок, инк борется без вас, что ж вы так подводите даму..
ладно, вы не боретесь, прошу прощения : )))))))))))))

Ви, вже якшо почали цитувати мене нащот тарганів і їх вкладування їх в чужі голови, так вже хоч слідуйте тому...
А по цьому все інше Ваше подальше - ото там про вєдьму і зазіхання на ваш радной рускій - не має сенсу


я?? вас??? про тарганів??? боронь боже : )))))))))) не цітувала : ))))
а про зазіхання на мою рідну російську - та як же ж не має сенсу, якщо дівчині аж страшно що я вголос кажу про це? : ))))))))
та з вами не цікаво сперечатися, ви не інк, ви для мене занадто розумні : ))))))))))))))

знаете, если бы на форуме все были такие как я и вы, форума бы не было, потому что вы бы говорили - "це не має сенсу"
а я бы отвечала - "ну мне по барабану что вы там об этом думаете" : )))))))))))))))))
и все, диалог не получился : )))))))))))))
как хорошо, что не все такие : )))))


разговор шел на сплошном подтексте

02 Вересня 2007, 18:56:10
Відповідь #295
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Ви не поважаєте мойо мнєнійо????
Отправленный на: Сентября 02, 2007, 18:51:54
Цитувати
я?? вас??? про тарганів??? боронь боже : )))))))))) не цітувала : ))))
а про зазіхання на мою рідну російську - та як же ж не має сенсу,

неважливо, цітували чи ні - важливо, щоб не вкладували (своїх тарганів- мені)
а оскільки Ви це зробили - то ТОМУ не має сенс подальша розмова про "зазіхання на радной язик" в тому числі....
РОЗМОВА.. а не саме зазіхання
Ферштейн зіх, Іван Андрєіч?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

03 Вересня 2007, 09:39:56
Відповідь #296
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
судя по вашей реакции Ари, политики еще долго будут на эту тему спекулировать на этом вопросе. А мы тут с вами пообщались как слепой с глухим,
або як як там: я вам про Фому, а ви мені про Ярему
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

03 Вересня 2007, 13:29:24
Відповідь #297
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Вот первого сентября ходил в школу. Там из 4-х первых классов (более 100 первоклашек), только 15 родителей написали заявление, что желают, чтобы дети учились на украинском языке. Вот Вам и ущемление русского языка на Донбассе. Пусть не обижаются на меня эти родители, но они глупые и недальновидные люди.

03 Вересня 2007, 13:32:53
Відповідь #298
Offline

sergk

Глобал Модератор

Offline sergk

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4116
  • Карма: +155/-100
  • Дякую
  • Сказав: 20
  • Отримав: 39
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Пусть не обижаются на меня эти родители, но они глупые и недальновидные люди.

Те кто захотели учить ребенка на украинском языке?  :shock: Почему?

03 Вересня 2007, 13:36:47
Відповідь #299
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Конечно, те, кто этого не захотел. Когда мы со старшим сыном выбирали ВУЗ, то, предпочтение было отдано Львову, именно потаму, что там обучение исключительно на украинском языке. Русский он выучил и здесь.

Форум Краматорська

Re: Украинский язык
« Відповідь #299 : 03 Вересня 2007, 13:36:47 »