Форум Краматорска

 • 23 Май 2022, 04:13:41
 • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Автор Тема: Аккредитация журналистов  (Прочитано 6260 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

18 Август 2006, 16:19:33
Прочитано 6260 раз
Оффлайн

Hel


Оффлайн Hel

 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 1379
 • Страна: 00
 • Карма: +49/-172
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 0
 • Пффф
  • Женский
  • Просмотр профиля
  • Заметки писаки
16 августа краматорским исполкомом было утверждено Положение об аккредитации журналистов. Поскольку это положение будет еще утверждаться на ближайшей сессии, у нас есть время при желании попытаться внести в него изменения. Выкладываю этот документ. Все, у кого есть соображения, пишите на kramprof@ukr.net

КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА  РАДА Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
Від 16.08.2006 №   
М. Краматорськ
Про попередній розгляд проекту рішення міської ради " Про затвердження Положення про порядок акредіггації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому комітеті"

Попередньо розглянувши проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про порядок акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому комітеті", керуючись ст.52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради ВИРІШИВ:

Внести на розгляд міської ради проект рішення "Про затвердження Положення про
порядок акредитації журналістів і технічних працівників засобів інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому комітеті"
Міський голова Г.А.Костюков

КРАМАТОРСЬКА   МІСЬКА   РАДА
РІШЕННЯ
Від 16.08.2006 №
м Краматорськ
Про затвердження Положення про по¬рядок акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому комітеті

З метою повного та широкого  інформування  населення  про  основні   події в економічному та соціальному житті міста, забезпечення відкритості у діяльності міської ради та її виконавчого комітету, створення необхідних умов для реалізації професійних прав журналістів, відповідно до Законів України "Про інформацію", "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", ст.З "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", керуючись ст.25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

Затвердити Положення про порядок акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому комітеті згідно з додатком.
Відділу з питань внутрішньої політики (Коцаренко) довести Положення про порядок акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому  комітеті до відома редакторів місцевих засобів масової інформації
Контроль за виконанням даного рішення  покласти  на  Матюшину Л.С.  -  керуючого справами виконком) міської ради.
Міський голова   Г. А.Костюков

Додаток до рішення
міської ради
від   №
ПОЛОЖЕННЯ
про порядок акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому комітеті
1.. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому комітеті проводиться з метою:
- сприяння роботі журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому комітеті та допомоги журналістам і технічним працівникам засобів масової інформації у виконанні ними своїх професійних
обов'язків:
- надання можливостей для  всебічного та об'єктивного висвітлення  засобами масової інформації діяльності Краматорської міської ради та її виконавчого комітету.

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Краматорській міській раді та її виконавчому комітеті здійснюється міським головою.
3. Міський голова при проведенні акредитації керується законами України "Про інформацію",   "Про   друковані   засоби   масової   інформації   (пресу)   в   Україні".   "Про телебачення і радіомовлення", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", а також регламентами роботи  Краматорської міської ради та її виконавчого  комітету, іншими нормативними актами України.
4. Заявка на акредитацію для журналістів і технічних працівників засобів масової інформації подається міському голові на бланку редакції засобу масової інформації за підписом керівника засобу масової інформації, завіреним печаткою.
5.   Засоби масової інформації у заявці на акредитацію зазначають: засновників засобу масової інформації: його основні статутні завдання: періодичність випуску, тираж на час подання заявки (для друкованих засобів масової інформації): сферу (регіон) поширення засобу масової інформації; адресу засобу масової інформації; прізвище, ім'я та по-батькові редактора: номери телефонів керівників засобу масової інформації: номери телефонів, факсу та електронну адресу засобу масової інформації; список журналістів і технічних працівників, які  подаються для акредитації, із зазначенням їх прізвища,  ім'я та по-батькові, займаної посади та контактних телефонів.
Друковані засоби масової інформації та інформаційні агентства до заявки на акредитацію чи додаткову акредитацію додають копію свідоцтва про їх державну реєстрацію відповідним державним органом (друковані засоби масової інформації додають також два останні примірники видання).
Телерадіоорганізації до заявки на акредитацію додають копію ліцензії на право використання каналу та часу мовлення, виданої Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення: телерадіомовні організації - виробники продукції (студії-виробники - копію договору з телерадіомовною організацією на трансляцію програм або ефірну довідку про трансляцію програм.
6.   Для отримання акредитації журналісти і технічні працівники, які не є штатними чи   позаштатними   працівниками   засобів  масової  інформації,   можуть   акредитуватися відповідно до закону за заявками засобів масової інформації, з якими вони співпрацюють, або  шляхом   подання  особистої заяви  про  акредитацію з  наданням  документів,  що підтверджують   їх   професійний   фах.   чи   належним   чином   оформленої  довідки   про співпрацю із засобом масової інформації.
7. Заявка на акредитацію, яка не містить відомостей, зазначених відповідно у пунктах 4, 5, 6 цього Положення, не розглядається.
Міським головою видається лист про акредитацію, в якому вказується прізвище, ім'я, по-батькові журналістів і технічних працівників засобу масової інформації, яких акредитовано, та термін їх акредитації.
8. Видача листа про акредитацію проводиться протягом місяця з дня надходження відповідної заявки.
9.   Акредитація    забезпечує    право    відвідування    журналістами    і   технічними працівниками  брифінгів,  прес-конференцій,   "прямих  ліній",   "круглих  столів",  інших заходів, які проводяться міською радою та її виконавчим комітетом, за попередньою інформацією відділу з питань внутрішньої політики та інших структурних підрозділів міської ради.
Відділ з питань внутрішньої політики, організаційний відділ сприяють, в межах своєї компетенції, акредитованим журналістам і технічним працівникам засобів масової інформації у виконанні їх професійних обов'язків.
10.   У   разі   звільнення   журналіста   або   технічного   працівника   засобу   масової інформації,   який  акредитований   при   Краматорській  міській  раді  та  її  виконавчому комітеті, керівник відповідного засобу масової інформації у триденний строк зобов'язаний повідомити про це міського  голову.  При цьому відповідний дозвіл про акредитацію анулюється міським головою, після чого керівник відповідного засобу масової інформації може звернутись до міського голови із заявою про видачу дозволу на акредитацію іншому працівнику засобу масової інформації.
11. Журналісти і технічні працівники засобів масової інформації, а також журналісти і технічні працівники, які не є штатними чи позаштатними працівниками засобів масової інформації, можуть бути позбавлені акредитації у разі порушення ними: законів України. у тому числі тих, що регулюють діяльність засобів масової інформації: регламенту роботи Краматорської  міської ради  та її  виконавчого  комітету;  умов  і  загального режиму (регламенту)   роботи   Краматорської   міської   ради   та   її   виконавчого   комітету   та встановленого порядку доступу до інформації та документів і технічних засобів; загальних вимог професійної етики.
12. У разі позбавлення акредитації журналісту або технічного працівників засобів масової інформації або журналісту, який не є штатним чи позаштатним працівником засобу масової інформації, міським головою надається письмове повідомлення про це із зазначенням підстав, за якими відбулось позбавлення акредитації. Таке повідомлення одночасно надсилається до засобу масової інформації, який подавав відповідну заявку і акредитацію.

Секретар міської ради   А.МБорсук

Форум Краматорска

Аккредитация журналистов
« : 18 Август 2006, 16:19:33 »

26 Сентябрь 2006, 21:28:41
Ответ #1
Оффлайн

wolf


Оффлайн wolf

 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 5735
 • Страна: 00
 • Карма: +272/-179
 • Спасибо
 • Сказал: 1
 • Получил: 44
 • Зовите меня просто: Нсцдтчндси.
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Апупеть!!!! В Славянске журналисты, чтобы получить аккредитацию в горсовете, должны:

"облагаться в установленную форму одежды :shock: :shock: и ...журналист должен предоставить на осмотр фото-, аудио- и видеоаппаратуру, а также себя…" :shock: :shock:

Подробности:

Сессия Славянского горсовета ввела журналистам форму и разрешила их досматривать

Ну, блин, дають славяне!
Обычно, гениальные статьи после первого прочтения автором рождают мысль наподобие: "Это говно никто не должен увидеть..." Абсурд, но именно ЭТО дерьмо и станет шедевром.

27 Сентябрь 2006, 09:59:12
Ответ #2
Оффлайн

RomaR


Оффлайн RomaR

 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 8723
 • Страна: 00
 • Карма: +158/-315
 • Спасибо
 • Сказал: 75
 • Получил: 104
 • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Ну Славянск вообще город загадочный. Я одного понять не могу, почему наши коллеги там все это терпят...

wolf, предлагаю обсудить эту тему в открытом разделе. Пусть народ порадеутся;)
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

27 Сентябрь 2006, 13:06:02
Ответ #3
Оффлайн

wolf


Оффлайн wolf

 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 5735
 • Страна: 00
 • Карма: +272/-179
 • Спасибо
 • Сказал: 1
 • Получил: 44
 • Зовите меня просто: Нсцдтчндси.
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Ну, делай!
Обычно, гениальные статьи после первого прочтения автором рождают мысль наподобие: "Это говно никто не должен увидеть..." Абсурд, но именно ЭТО дерьмо и станет шедевром.

28 Сентябрь 2006, 16:00:09
Ответ #4
Оффлайн

Hel


Оффлайн Hel

 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 1379
 • Страна: 00
 • Карма: +49/-172
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 0
 • Пффф
  • Женский
  • Просмотр профиля
  • Заметки писаки
Ну Славянск вообще город загадочный. Я одного понять не могу, почему наши коллеги там все это терпят...

wolf, предлагаю обсудить эту тему в открытом разделе. Пусть народ порадеутся;)

Ну и где?

29 Сентябрь 2006, 10:14:57
Ответ #5
Оффлайн

St.

Модератор

Оффлайн St.

 • Подписано!!!
 • *****
 • Ветеран
 • Модератор
 • Сообщений: 3775
 • Страна: 00
 • Карма: +87/-26
 • Спасибо
 • Сказал: 86
 • Получил: 57
 • Заберите меня кто-нибудь от клавиатуры!
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Ну Славянск вообще город загадочный. Я одного понять не могу, почему наши коллеги там все это терпят...
А им наверное нравится. Типа мазохисты. мирятся с трудностями, чтоб потом с ними бороться.
Кста, в порядке аккредитации будут изменения: вместо формы одежды они будут ходить с табличкна на шее "Журналист" (типа Partizan).
Хотя они все о наличии профсоюза знают.
А может устроим выездную акцию в Славянск? Вот славянам стыдно будет! И рядов наших прибавится немеряно.
BBC код и смайлы не используются в подписи.

29 Сентябрь 2006, 10:52:01
Ответ #6
Оффлайн

EasyRider


Оффлайн EasyRider

 • Хочешь овладеть сердцами и душами людей - крепче держи их за яйца (C)
 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 1379
 • Страна: 00
 • Карма: +73/-41
 • Спасибо
 • Сказал: 4
 • Получил: 6
 • Моя работа проста - я смотрю на свет (с)
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Дайте кто-нибудь целиком текст правил аккредитации в Славянске.
Мое главное имя - Терпение

29 Сентябрь 2006, 13:47:11
Ответ #7
Оффлайн

RomaR


Оффлайн RomaR

 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 8723
 • Страна: 00
 • Карма: +158/-315
 • Спасибо
 • Сказал: 75
 • Получил: 104
 • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
  • Мужской
  • Просмотр профиля
В понедельник попытаюсь добыть...если в джинсах в исполком пустят....
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

30 Сентябрь 2006, 22:04:25
Ответ #8
Оффлайн

St.

Модератор

Оффлайн St.

 • Подписано!!!
 • *****
 • Ветеран
 • Модератор
 • Сообщений: 3775
 • Страна: 00
 • Карма: +87/-26
 • Спасибо
 • Сказал: 86
 • Получил: 57
 • Заберите меня кто-нибудь от клавиатуры!
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Табличку на шею "журналист" не забудь.
BBC код и смайлы не используются в подписи.

02 Октябрь 2006, 14:00:46
Ответ #9
Оффлайн

RomaR


Оффлайн RomaR

 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 8723
 • Страна: 00
 • Карма: +158/-315
 • Спасибо
 • Сказал: 75
 • Получил: 104
 • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Господа, наслождайтесь!!! Главное оцените как написано....

У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

02 Октябрь 2006, 14:58:51
Ответ #10
Оффлайн

Hel


Оффлайн Hel

 • ****
 • Старожил
 • Сообщений: 1379
 • Страна: 00
 • Карма: +49/-172
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 0
 • Пффф
  • Женский
  • Просмотр профиля
  • Заметки писаки
Че-то меня напрягает, зачем им прописка, домашний телефон и 2 фото! Может на дому у журналистов будут работать?  :lol: Или иным органам помогают?  :x
Это сразу бросилось в глаза, остальное почитаю еще че-нибудь скажу  :D

02 Октябрь 2006, 15:21:48
Ответ #11
Оффлайн

RomaR


Оффлайн RomaR

 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 8723
 • Страна: 00
 • Карма: +158/-315
 • Спасибо
 • Сказал: 75
 • Получил: 104
 • Дай-ка дорогой Леонид Ильич тебя поцелует…
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Юристы НАМ считают это требование незаконным и в случае если журналисту будет отказано в аккредитации они готовы помогать судиться....
У каждой БАНДЫ должен быть свой ПРЕДВОДИТЕЛЬ (желательно "крепкий орешек")

02 Октябрь 2006, 16:03:19
Ответ #12
Оффлайн

River Horse


Оффлайн River Horse

 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 14135
 • Карма: +1/-0
 • Спасибо
 • Сказал: 0
 • Получил: 0
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Мне понравилось "установленная форма одежды". Надо теперь, чтобы исполком вывесил в вестибюле плакаты, как в армии вокруг плаца: "Форма 1", "Форма 2"..... :D

02 Октябрь 2006, 16:47:12
Ответ #13
Оффлайн

Аривидерчи


Оффлайн Аривидерчи

 • Erin, Sunshine
 • *****
 • Ветеран
 • Сообщений: 6719
 • Страна: 00
 • Карма: +388/-167
 • Спасибо
 • Сказал: 36
 • Получил: 86
 • на белом катере
  • Женский
  • Просмотр профиля
Ну что вы, это они журналистов защищают от нападок типа "ваша розовая кофточка" и тд.!
Все одинаковые, светлый верх, темный низ, юбка до колена - красота.
разговор шел на сплошном подтексте

02 Октябрь 2006, 16:55:08
Ответ #14
Оффлайн

St.

Модератор

Оффлайн St.

 • Подписано!!!
 • *****
 • Ветеран
 • Модератор
 • Сообщений: 3775
 • Страна: 00
 • Карма: +87/-26
 • Спасибо
 • Сказал: 86
 • Получил: 57
 • Заберите меня кто-нибудь от клавиатуры!
  • Мужской
  • Просмотр профиля
Все одинаковые, светлый верх, темный низ, юбка до колена - красота.
И мальчикам тоже?
BBC код и смайлы не используются в подписи.

Форум Краматорска

Re: Аккредитация журналистов
« Ответ #14 : 02 Октябрь 2006, 16:55:08 »