Форум Краматорська

  • 19 Квітень 2024, 07:19:08
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Когда человек перестает разговаривать на языке предков  (Прочитано 5399 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

10 Липень 2007, 19:05:21
Прочитано 5399 раз
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитата: Ghost
Ну, батенька, если вы компьютер, то действительно пох., какую программу заложил, такую железяка и тянет.
Но на самом деле все гораздо сложнее. Язык, это не только средство общения, это еще и куча всяких подсознательных муток, своего рода код, который передается из поколения в поколение. И в этом коде содержится много-чего, накопленного за тысячелетия, что бы и вам не помешало знать. Когда человек перестает разговаривать на языке предков, он теряет идентичность со своей нацией. В его подсознании заложен один код, а сознание продуцирует другой. В конечном итоге это заканчивается плохо, психические срывы, неврозы и т.д.

http://forum.for-ua.com/read.php?1,2009952,2011416,page=3#msg-2011416

якшо кому лінь читати по сцилці, то то було звернення до "руськоязичних"....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

Форум Краматорська


10 Липень 2007, 19:59:08
Відповідь #1
Offline

KurT


Offline KurT

  • There are only two type of ships - submarines and their targets...
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1406
  • Карма: +44/-7
  • Дякую
  • Сказав: 10
  • Отримав: 32
  • Отличник советской армии
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
якшо кому лінь читати по сцилці, то то було звернення до "руськоязичних"....
Так никто ж не спорит. А если предки говорили на русском языке?
Я не знаю Правил форума.
UPD. Я прочитал правила форума.
«Истинные поэт не должен быть инсталляционной фемидой своей эпохи, свойство правосудия должно храниться в его сердце, ибо воскрешаются его апофеоз и поэтические сенсоры»

10 Липень 2007, 20:09:21
Відповідь #2
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А если предки говорили на русском языке?
так питання, в якому поколінні....
приїхавши з села "в город" не считаються....
я, наприклад, одного свого діда не застав =(, ще один (світла пам*ять!) розмовляв українською, польською, чеською та російською
єдна бабця (не менш світла пам*ять!) чесала на суржику, але українською володіла "в совєршенствє"
ще єдна (слава богу, ЖИВА!) - чеше взагалі на всьому, шо читає, а читає в свої 97 більше, ніж я
батьки, звісно, 40-х років народження, закінчили українські школи, але спілкуються російською...
такі часи....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

10 Липень 2007, 20:11:35
Відповідь #3
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Так никто ж не спорит. А если предки говорили на русском языке?
Самое интересное, что AntZу абсолютно фиолетово, на каком языке говорили твои предки. Да и все остальные - тоже.

10 Липень 2007, 20:47:24
Відповідь #4
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Так никто ж не спорит. А если предки говорили на русском языке?
Самое интересное, что AntZу абсолютно фиолетово, на каком языке говорили твои предки. Да и все остальные - тоже.
це Ви, шановний, вибачте, з яких таких дєлов такий висновок зробили?
Я вів мову виключно про "русіфіцированих" - "руськоязичних" в першому (другому) поколінні... Вибачте, але я вже, здається, казав, шо я НЕ МАЮ ВІРИ людям з фамілієй на "-енко", що вони є 100% "русскіє"....
ну не віру, і всьо....
будемо сперечатись? +)))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

10 Липень 2007, 21:49:43
Відповідь #5
Offline

Nyarlathotep


Offline Nyarlathotep

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5188
  • Країна: 00
  • Карма: +152/-32
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 2
    • Перегляд профілю

10 Липень 2007, 23:13:15
Відповідь #6
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
AntZ, ви вискочили на слизьке, прізвища передаються, як правило, по лінії батька, в той час, як "код"  в основному зберегає і передає мати. У всьому іншому з вами можно погодитись.

 Ваша суперечка досить цікава, проте я, за браком вільного часу, давно махнув рукою на мутантів, їх не переконаєш, бо сперечаючись, вони переконують себе. Якщо всі такі певні своєї правоти, звідки такий страх до відродження української? Уявляєте, прямо фільм жахів, і топили і замуровували і спалювали, а він живий! Залишається оголосити "свідомитами", бо вигадали собі незрозумілу калічну мову і намагаються нею спілкуватись. Я, якось, одного мутантика, що допитувався якою мовою спілкувалися мої батьки, спитав, невже він серйозно вважає, ніби я, сиджу денно і нощно над словниками, зазубрюючи українські слова та звороти? Бідолага впав у ступор.
 
 Насправді не так важливо якою мовою розмовляв дід чи прадід, важливо чи відчуваєш ти з ними спільність буття. Незнаю як це назвати простіше. Майже всі мої діди і прадіди або важко працювали, або воювали, або і те і інше разом. Не до "виховання патріотизму та любові до рідного краю" їм було. А вже про "виховання національного самоусвідомлення" мовчу, це для них багатоповерховий мат. Тому що такі речі не виховуються. Про такі речі не згадують. У справжніх чоловіків це є. А ті у кого нема, ті швидко втрачають до себе повагу. Закони виживання у дикому полі. Держави, фактично, не існує, а от свої і не свої є. І важливо не знищити всіх "не своїх", а вижити своїм. От приблизно таким чином і формувався національний тип Українця. Свідомита.

 А не "свідомит" то та продажна курва, для якої "родіна там гдє тєбє харашо", а рівень патріотизму вимірюється "свирепостью самодержца".

 Мовою можно деякий час не користуватись, важливо її не забувати, інакше ваші діти або онуки не матимуть того захисного "коду". І тоді алкоголізм, трамадол, і що там ще вигадають.

Загадка природи, діди і пили не мало і курили без вугільного фільтру, і у гиблі місця потрапляли, а своєю смертью вмирали глибокими старцями.

Ще одна загадка, украінофоби, в основному мають українські корені.
 
Не витрачайте час на мутантів, вони і так вимруть.

10 Липень 2007, 23:51:19
Відповідь #7
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю

 А не "свідомит" то та продажна курва, для якої "родіна там гдє тєбє харашо", а рівень патріотизму вимірюється "свирепостью самодержца".



о, теперь я знаю, я продажная курва.
моя родина там где мне хорошо. и если бы можно было сменить страну проживания, то я это с радостью бы сделала это.
у меня куча претензий к своей национальности. я украинка. и считаю что мне не повезло. как и моим прадедушкам, прабабушкам и всем остальным предкам, которые, как вы уже сказали, всю жизнь воевали или вкалывали, а нихера хорошего на этой земле не видели. наверное мы че-то не то творили в прошлых жизнях и в наказание родились на этой земле, красивой, любимой, но непригодной к проживанию, к рождению и воспитанию детей.
я не хочу тут жить. но по-видимому придется до конца.
и мне нечего тут любить, вот такая я продажная курва, я люблю когда меня любят, а безответные чувства не для меня.
поэтому я с радостью полюбила бы и назвала бы своей страну с более вменяемым отношением к ее гражданам.


Загадка природи, діди і пили не мало і курили без вугільного фільтру, і у гиблі місця потрапляли, а своєю смертью вмирали глибокими старцями.


эту загадку отгадать просто, она называется Чернобыль.


Не витрачайте час на мутантів, вони і так вимруть.

да-да, не тратьте на меня ваше драгоценное время.
разговор шел на сплошном подтексте

11 Липень 2007, 01:31:10
Відповідь #8
Offline

andrey


Offline andrey

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 265
  • Карма: +26/-1
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Ніщо так не роз’єднує людей, як спільні інтереси.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
  Та витрачу ще трохи.

  І ви вже знайшли ту землю обетованную?  Вас туди просто недопускають?

>и мне нечего тут любить, вот такая я продажная курва, я люблю когда меня любят, а безответные чувства не для меня.

  А ви любите землю на якій живете?  Можете назвати її рідною?
 
  Тут є гілка про Китай, думаєте там земля більш придатна " проживанию, к рождению и воспитанию детей" ?

 Тільки  все вами сказане не щире, будь ласка, хто хотів , по справжньому, давно виїхав. Дехто вже і громадянство отримав.
 
 знайдіть книжку, або фільм : " Бегство мистера Маккинли" , якраз ваш випадок. Там головний герой з непридатної для життя сучасності ( все не так і держава погана ) тікає до світлого майбуття.

 Хто вам сказав, що люди народжуються лише кайф ловити. Скоріш за все ви вже щасливіші за всіх своїх бабок і дідів разом узятих, бо татарин ваших дітей ослоном об стіну не давив, взимку без хлібу ви жодного разу не залишались.. та багато чого ще не з такої вже сивої давнини з вами ніколи не траплялось і не трапиться. Ви навіть погано уявляєте як можно жити без світла, водопостачання каналізації, медицини.
 Нещасна українка. А от у руанді.... так там у них краще.

 Ви і уявити собі не можете наскільки ви щасливіші за декого з земляків. Один мій колега мав спадкову хворобу, троє його дітей, один за одним, доживали до 9 - 15 років і вмирали, але була ймовірність що дефектний ген не успадкується і ніразу щасливий квиток не випав. Тепер він виховує прийомну дитину. жодного разу не чув щоб він нарікав на життя, кляв долю або владу.
 
 
Отправленный на: Июля 10, 2007, 23:50:58
  Ага, пару слів про Чорнобиль, якось читав біографію однієї відомої за радянських часів актриси, зараз не згадаю кого саме, так от, ту дамочку репресували, і два роки вона відпрацювала під землею на свинцевому рудніку, де завагітніла, і вона залишилась живою  і дитина як не дивно на родилась здоровою.
 Чорнобиль багато напаскудив, та чи не забагато вже на чорнобиль списано? Є люди, що і досі живуть у зоні і на здоров'я не скаржаться.
 
 
Отправленный на: Июля 11, 2007, 00:04:42
  P.S. 
          Аривидерчи, саму себе курвою називати не слід, слово виникло як викривлене запозичення французького "куртізанка", під час наполеоновського походу поляки які брали в ньому участь так називали представниць першої найдавнішої.
   
     Все буде добре, настане наш час. (с) ОЕ.

11 Липень 2007, 06:04:26
Відповідь #9
Offline

jimbobimbo


Offline jimbobimbo

  • Багэмный флудэр,
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2855
  • Країна: 00
  • Карма: +69/-69
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 12
  • пачьотный культуролаг
    • Перегляд профілю
Хто вам сказав, що люди народжуються лише кайф ловити.

Андрей, патриотизм и всё такое -- это хорошо, однако, перманентное состояние "вся жизнь -- борьба" как бы не всех радует. Скажем, я вряд ли бы смог безмятежно лежать на печи, однако это не означает, что мне хочется всю жизнь заниматься решением кучи банальных бытовых проблем в том числе, которые в Украине возникают буквально каждый день.

Скоріш за все ви вже щасливіші за всіх своїх бабок і дідів разом узятих, бо татарин ваших дітей ослоном об стіну не давив, взимку без хлібу ви жодного разу не залишались.. та багато чого ще не з такої вже сивої давнини з вами ніколи не траплялось і не трапиться. Ви навіть погано уявляєте як можно жити без світла, водопостачання каналізації, медицини.
Нещасна українка. А от у руанді.... так там у них краще.

Понятное дело, что всё познаётся в сравнении, но опять же это не значит, что мысли о дедах, прабабках и Руанде должны своим теплом заменить, скажем, отсутствие горячей воды.

И, заметьте, я пока только о бытовых проблемах говорю. А если копнуть глубже -- проблемы, простите мой французский, ментальности или бескультурья...

То, что человек родился по стечению обстоятельств в определённом месте Земли, не может да и не должно означать, что он обязан там жить всю жизнь или любить всё, что происходит в этом определённом месте.

Я понимаю, что всё это весьма спорные тезисы, но я, например, вполне себе понимаю чувства и желания Ари. Я желаю Украине добиться в конце концов процветания, однако у меня есть и личные желания планы, которые ближе к телу. Патриот-эгоист, если хотите.
We want you now to take off your bras and your panties! Throw them all on to the stage! And do it... now!

11 Липень 2007, 07:32:59
Відповідь #10
Offline

Rafale


Offline Rafale

  • **
  • Завсегдатай
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +15/-13
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Чихал я на Ваши рейтинги в репутациях ;)
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
ИМХо - патриотизм хорош на расстоянии... или когда получаешь от РОДИНЫ хотя бы минимум внимания ... ;) В противном случае задаешься вопросом - а нужна ли тебе такая Родина ... ;)

11 Липень 2007, 08:03:29
Відповідь #11
Offline

Вond


Offline Вond

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2147
  • Країна: 00
  • Карма: +71/-13
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 5
    • Перегляд профілю
Не спрашивайте что Америка сделала для вас! Спрашивайте что вы сделали для Америки! (с) ))

11 Липень 2007, 08:17:53
Відповідь #12
Offline

Портвейн


Offline Портвейн

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 28198
  • Країна: so
  • Карма: +1337/-66
  • Дякую
  • Сказав: 281
  • Отримав: 2100
    • Перегляд профілю
ИМХо - патриотизм хорош на расстоянии... или когда получаешь от РОДИНЫ хотя бы минимум внимания ... ;) В противном случае задаешься вопросом - а нужна ли тебе такая Родина ... ;)
Куда вы едите кому вы там нужны - а здесь кому а я вам тоже не отвечу .
Те кто задавал такие вопросы уже давно в америеке ,европе . А вам смелости и духу не хватило поискать себе родину получше ? Или уже пишете издалека ?
"Ты должен сделать добро из зла потому что его больше не из чего сделать".

11 Липень 2007, 08:25:50
Відповідь #13
Offline

Аривидерчи


Offline Аривидерчи

  • Erin, Sunshine
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 6709
  • Країна: 00
  • Карма: +388/-167
  • Дякую
  • Сказав: 36
  • Отримав: 86
  • на белом катере
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
  Та витрачу ще трохи.

  І ви вже знайшли ту землю обетованную?  Вас туди просто недопускають?
  А ви любите землю на якій живете?  Можете назвати її рідною?  
  Тут є гілка про Китай, думаєте там земля більш придатна " проживанию, к рождению и воспитанию детей" ?
 Тільки  все вами сказане не щире, будь ласка, хто хотів , по справжньому, давно виїхав. Дехто вже і громадянство отримав.
 знайдіть книжку, або фільм : " Бегство мистера Маккинли" , якраз ваш випадок. Там головний герой з непридатної для життя сучасності ( все не так і держава погана ) тікає до світлого майбуття.
 Хто вам сказав, що люди народжуються лише кайф ловити. Скоріш за все ви вже щасливіші за всіх своїх бабок і дідів разом узятих, бо татарин ваших дітей ослоном об стіну не давив, взимку без хлібу ви жодного разу не залишались.. та багато чого ще не з такої вже сивої давнини з вами ніколи не траплялось і не трапиться. Ви навіть погано уявляєте як можно жити без світла, водопостачання каналізації, медицини.
 Нещасна українка. А от у руанді.... так там у них краще.

 Ви і уявити собі не можете наскільки ви щасливіші за декого з земляків. Один мій колега мав спадкову хворобу, троє його дітей, один за одним, доживали до 9 - 15 років і вмирали, але була ймовірність що дефектний ген не успадкується і ніразу щасливий квиток не випав. Тепер він виховує прийомну дитину. жодного разу не чув щоб він нарікав на життя, кляв долю або владу.
 
 
Отправленный на: Июля 10, 2007, 23:50:58
  Ага, пару слів про Чорнобиль, якось читав біографію однієї відомої за радянських часів актриси, зараз не згадаю кого саме, так от, ту дамочку репресували, і два роки вона відпрацювала під землею на свинцевому рудніку, де завагітніла, і вона залишилась живою  і дитина як не дивно на родилась здоровою.
 Чорнобиль багато напаскудив, та чи не забагато вже на чорнобиль списано? Є люди, що і досі живуть у зоні і на здоров'я не скаржаться.
 
 
Отправленный на: Июля 11, 2007, 00:04:42
  P.S. 
          Аривидерчи, саму себе курвою називати не слід, слово виникло як викривлене запозичення французького "куртізанка", під час наполеоновського походу поляки які брали в ньому участь так називали представниць першої найдавнішої.
   
     Все буде добре, настане наш час. (с) ОЕ.


уважаемый Андрей. ваши познания во французском демонстрируйте в другом месте, тут идиотов мало.

так вот, вам нравится когда вас бесплатно имеет - кто против. а мне не нравится. так что в каком-то смысле да, я продажная.

люблю ли я Украину - это как? я люблю свой дом, свой город, ну еще несколько городов. но не меньше я смогла бы любить париж или рим. : ) ну вот такая я. это  мое личное дело в конце концов, какую страну любить, правда? я же вас не переубеждаю в ваших чувствах к Украине.
насчет того что я живу и горя не знаю по сравнению с жителями руанды, да мне фиолетово как они там живут, у меня есть моя жизнь, и видела я в ней достаточно для того чтобы проникнуться отвращением ко многим аспектам нашей украинской действительности. а что - не ваше дело.
а язык - какая разница на каком языке будут говорить мои внуки, (надеюсь что не на украинском и не на русском : ))) лишь бы они были счастливы.
не надо мне рассказывать что я ничего не сделала для это й страны а хочу что-то иметь взамен - это будет неправдой. я не считаю достойной себя жизнь направленную целиком на борьбу за выживание моей семьи. так шо не надо тут. а ждать лет 200 - сорри, у меня гораздо меньше времени на этой прекрасной планете, и я предпочла бы заниматься более интересными вещами, чем проживание на этой территории, которое даже не дает мне возможности увидеть и полюбить что-то вне ее границ.
разговор шел на сплошном подтексте

11 Липень 2007, 09:23:30
Відповідь #14
Offline

esse


Offline esse

  • est percipi
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5404
  • Країна: 00
  • Карма: +11/-0
  • Дякую
  • Сказав: 100
  • Отримав: 398
  • agere sequitur esse
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
простите-простите... че-то я тут не совсем поняла... вот это что? :
"В его подсознании заложен один код" (с)
а если оба родителя разных национальностей?
по-моему, это полная чушь... )))  если бы природа давала ребенку всю наследственность от одного родителя, то мы, наверное, размножались бы почкованием.... отпала бы необходимость в смешении хромосом и остального генетического наследия....

и еще: "В конечном итоге это заканчивается плохо, психические срывы, неврозы" (с)
ага! все эмигранты плохо кончили! )))))))

думаю, теория высосана из пальца... и "куча всяких подсознательных муток" выдумана на почве национализма...
с корабля на карнавал..
фиг поймешь, кто правит бал..

Форум Краматорська