Форум Краматорська

  • 16 Червня 2024, 19:26:22
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Кто и почему выбирает ПР?  (Прочитано 78034 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

13 Серпня 2007, 17:35:49
Відповідь #285
Offline

n5000


Offline n5000

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 62
  • Карма: +3/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вам, сударь, какая печаль?

Форум Краматорська

Re: Кто и почему выбирает ПР?
« Відповідь #285 : 13 Серпня 2007, 17:35:49 »

13 Серпня 2007, 18:35:10
Відповідь #286
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
кого его?
я не збирався і ніколи, сподіваюсь, не зберусь нікого "його" тільк за те, шо він десь заплутався в своїх думках і в логиці...
нічаво лічнага
є думки, є аргументи... з ними і боремся
мені особисто Ярік дуже імпонує
і я не збираюсь, повторююсь, БОРОТИСЯ З НИМ
я ПРОТИ тих думок, що він тут "ізлагаєть"
ну, мо, йому ні з ким було поговорити на цю тему, він сам собі збудував собі таку собі "теорію", місцями нелогічну, місцями дуже суперечливу... місцями не може зрозуміти, про шо, собств, йде мова....
він набрався штампів, які нібито підтверджують його висновки... ЙОГО НАВЧИЛИ (не за власним бажанням!) проскакувати ТІ місця, де вона, ця теорія, НЕ КЛЕЇТЬСЯ...
АЛЕ
він прийшов сюди, і готовий розмовляти...
знач, з нього будуть люди +))))

і це- най би всі зрозуміли - ЗОВСІМ не значить, що від під впливом моєї "агітації" побіжить бігом голосувати там за БЮТ чи за "Нашу Україну"...
нафіга???
Ціль - РОЗІБРАТИСЬ в нашому житті і процесах...
не більш і не менш....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Серпня 2007, 08:55:54
Відповідь #287
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Я добавлю. Вернее госкомстат. "В течение января-июня 2007 года сальдо торговли товарами ухудшилось на 1 183,1 млн долларов по сравнению с январем-июнем 2006 года". 
Это в смысле того, Что ПР и правительство Януковича, раскритиковав потребительсаую политику Еханурова и Тимошенко, обещали резко развернуть экономику в сторону положительного  торгового баланса. От потребительства импорта к экспорту и росту потребления товаров отечественного производства. Ни хрена у них не вышло, к сожалению.
И так везде.
"Экспорт товаров в январе-июне составил 23 112,5 млн долларов, увеличившись на 32,9% по сравнению с январем-июнем 2006 года.

Импорт товаров составил 27 306,1 млн долларов, увеличившись на 33,8%.

Как сообщалось, в январе-мае отрицательное сальдо внешней торговли товарами составило $3 746,9 млн.

В 2006 году импорт товаров превысил экспорт на 6 666,8 млн долларов".

Если к этому добавить рост внешнего долга более чем на 3 млрд. долларов, увеличение дефицита госбюджета до недопустимых 15%, то получится полная жопа в финансово-экономической стратегии.  ... А ВВП растёт. Ура :o

Так может на социальной ниве это отразилось с плюсом?
Опять же вернёмся к Госкомстату. Рост реальных доходов населения в 2007 году замедлился по сравнению с его ростом в 2005, 1-м полугодии 2006 года, более чем на 30%. Это вызвано ростом стоимости коммунальных услуг, цен на продукты питания и услуги.
Думаю продолжать не стоит. Посмотрите вокруг....


14 Серпня 2007, 09:36:34
Відповідь #288
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
еще забыл инфляцию, самую высокую за последние несколько лет

Індекс споживчих цін, %        2001  2002 2003  2004  2005 2006
до грудня попереднього року 106.1 99.4 108.2 112.3 110.3 111.6

2007
Індекс споживчих цін, %
до попереднього місяця 100.5 100.6 100.2 100.0 100.6 102.2 101.4
итого УЖЕ 5,6%
прогноз - до 13%....

*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Серпня 2007, 09:39:04
Відповідь #289
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
1. Ми - варвари, до демократії не доросли, бо сцим в під"їздах. Незрозуміло тоді, до якого саме держ устрою ми "доросли".
абсолютно не зрозумило...
Цитувати
2. До 2004 року все розвивалось "как нада", а "Оранжевая революція" откинула не некілько років назад. Хорошо-сказав голова колгоспу, але не сказав, КОМУ (с). Кому "нада", куди ми "розвивались" - в Яріка об"яснить, на мій погляд, так і не получілось
до 2004 года мы развивались так как должно развиватся страна после 74лет... до развивались до дикого капитализма...
Цитувати
3. За те, шо ми обрали Ющенко, на нас "абідєлась Росія" і влупила газ замість "папіісят" по "девяносто пять". Винуват Ющенко. Януковияч став прем"єром, коаліціанти мали майже необмежену владу - Росія мала б радіти, але газ став чомусь по 130... Я так розумію, пояснень цього фєномєна у Яріка теж нема. Але винуват, як так понімаю, знов таки Ющ. А хто ж ще?
абаидилася, еще как абиделася...
Цитувати
4. В нас зараз "пєрвоначальноє накоплєніє капітала", і тому достатньо дать їм ще трохи поворовать, і вони перестануть це робить, і почнуть строїть для нас дороги, школи, кінотєатри, стадіони. Ну ось же- стадіон жеж вже почали? Неясно тільки, скільки саме хм тре ще того "капіталу", шоб вони зі стадіїї "нажиранія" перейшли вже в стадію "заботи о рабочіх". Но істінниє сторонніки ПиР готові ще трохи "потєрпєть", потамушта пока у Скударя всього 270 міліонов, і він ще не "накапіл". Йому ще трошки-трошки надо... А тоді він як почне, як почне!!! Кожен день, йопт, по скорой помощі городу даріть будєт... І від льготи на землю відмовиться.. І....
а, ще найомний труд проізводітєльнєй за рабський, і тому скоро ми пройдєм стадію рабського труда, і КАК НАЧНУТ всєм платіть...
Но нічо для цього робить не надо - воно якось само зробиться... По законам общєствєнного развітія... Тіки не ясно, по яким саме....
трохи... эт мы с Вами не доживем...
если у Вас есть идеии генеальней, чем голосовать за сказочных героев - готов выслушать...
Цитувати
5. Оранжевиє шось там просрали... І поетому їм ніззя двавть "другого шансу". Надо дать тєм, хто не просрьот... Крітерії, правда, "просрьот-не просрьот", залишились теж невиясненими....
не шось - а свои обицянкы... Вы прекрасно поняли, про что я говорил...
Цитувати
6. ІСД спонсіруєт НСНУ. Правда, там куча нестиковок і несуразностей, тіпа тих же "голубіх поїздів" і відправки КЗТС-ом соїх рабочіх до Києва, але то неважно, бо тоді одномєрная логіка порушується... надо шоб було так біле-чорне, ІСД-СКМ, сині-поморанчеві..
уж поверте, мысль об акционерном обеществе АО "Наша Украина" - вообще нежизненноспособна... мои доводы Вы парировать не смогли...
Цитувати
7. Коли була "Оранжевая революція", бакс став по шість, і кредитів Яріку не давали. На шо він дуже зобідився на поморанчевих. Правда, це було два тижня, а потім в квітні бакс взагалі впав до 5, де й тримається і досі, а кредитів - хоч обкредитуйся, але - пст... позно піть боржомі... Ложечкі нашлі, но осадок остался....
у меня если есть личная эстетическая неприязнб к Президенту и Юле... но это к делу не имеет отношения...
Цитувати
ну, і так далєєє... Ярік, шось добавте?
нууууууууууу...

"Когда у общества нет цветовой дифференциации штанов, то нет цели, а когда нет цели…" (с)
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

14 Серпня 2007, 09:55:38
Відповідь #290
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
это ВСЁ?
Вы адресом не ошиблись? ПТУ №14 находится чуть дальше....

еще один такой финт "мои доводы Вы парировать не смогли..." - и я включу СВОИ методы спора - поверьте мне, Вы будете БЕДНЫЙ и несчастный
Или давайте спорить НОРМАЛЬНО и ЧЕСТНО, или начнем махинировать - но тогда см. выше

еще раз - не приписывайте мне СВОИ мысли обо мне (сказочные герои) и ЕЩЕ РАЗ запомните - я НЕ СОБИРАЮСЬ никого агитировать ни за какую партию, и никому НЕ СОБИРАЮСЬ доказывать, что одна партия лучше другой, а третья - лучше их обеих.
это ВАША "одномерная логика", НЕ НАДО ее приписывать МНЕ

ферштейн зих, Иван Андреич?
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Серпня 2007, 10:03:42
Відповідь #291
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
это ВСЁ?
Вы адресом не ошиблись? ПТУ №14 находится чуть дальше....

еще один такой финт "мои доводы Вы парировать не смогли..." - и я включу СВОИ методы спора - поверьте мне, Вы будете БЕДНЫЙ и несчастный
Или давайте спорить НОРМАЛЬНО и ЧЕСТНО, или начнем махинировать - но тогда см. выше

еще раз - не приписывайте мне СВОИ мысли обо мне (сказочные герои) и ЕЩЕ РАЗ запомните - я НЕ СОБИРАЮСЬ никого агитировать ни за какую партию, и никому НЕ СОБИРАЮСЬ доказывать, что одна партия лучше другой, а третья - лучше их обеих.
это ВАША "одномерная логика", НЕ НАДО ее приписывать МНЕ

ферштейн зих, Иван Андреич?
Вы хотите сказать, что спорил не честно?
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

14 Серпня 2007, 10:17:58
Відповідь #292
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Вы пытаетесь НАЧАТЬ это делать
а это бесперспективно

Цитувати
если у Вас есть идеии генеальней, чем голосовать за сказочных героев - готов выслушать...
это ЧТО? это к ЧЕМУ? это КОГДА я такое говорил? Но Вы, ничтоже сумняшися, мне это ПРИПИСАЛИ. И типа "опровергнули".
и КАК это называется - ЧЕСТНЫЙ спор??????
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Серпня 2007, 10:20:17
Відповідь #293
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
Вы пытаетесь НАЧАТЬ это делать
а это бесперспективно

Цитувати
если у Вас есть идеии генеальней, чем голосовать за сказочных героев - готов выслушать...
это ЧТО? это к ЧЕМУ? это КОГДА я такое говорил? Но Вы, ничтоже сумняшися, мне это ПРИПИСАЛИ. И типа "опровергнули".
и КАК это называется - ЧЕСТНЫЙ спор??????
я может с утра и туго соображаю...
но мне почему-то казалось, что Вы сторонник оранжевых и будете за них голосовать...
это не так?
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

14 Серпня 2007, 10:29:30
Відповідь #294
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
но мне почему-то казалось, что Вы сторонник оранжевых и будете за них голосовать...
это не так?
и Вы со мной начали бороться? +)))))))))
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Серпня 2007, 10:37:27
Відповідь #295
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
Цитувати
но мне почему-то казалось, что Вы сторонник оранжевых и будете за них голосовать...
это не так?
и Вы со мной начали бороться? +)))))))))
я ни с кем не собираюсь бороться...
мне интересно мнение на интересующий меня вопрос...
я не вижу смысла в этом - да и выгоды тоже
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

14 Серпня 2007, 10:47:14
Відповідь #296
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
не, вопрос изначально был - "почему вы голосуете за ПР"?

я понял - Вам "так нада", чтобы страна развивалась именно так, как до 2004, оранжевые - сказочники, поэтому голосуем за канкретных пацанов, жулики они, конечно, но зато сказки не рассказывают, ну и так далее по тексту... А, и кацапы на нас ОБИДЕЛИСЬ... о!
и ПОЭТОМУ... Ярик голосует за ПР
Все я сно.
Следующий!
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Серпня 2007, 16:50:02
Відповідь #297
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
от ще надибав
Цитувати
мне нужно от власти одно - не трогать меня, все остальное для себя и близких я сделаю сам
100% акцепт
тільки ЯК Ярік уявляє, що баклажани дадуть йому розвиватись і не будуть чіпати - я дупля не дам...
а, ну да... він же почав своє діло тільки в 2004-му... тобто "азаровщину" не застав....

добрі дяді накрадуть грошей і почнуть вкладувати в місто, в країну... і не будуть чіпати мєлкоту без "криші"... а ХТО ж тоді буде бюджет наповнювати, Ярік?? Вони?? своїма грошима? Знаходячись при владі?
блйа, і ХТО з нас вірить в сказки????
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

14 Серпня 2007, 17:58:27
Відповідь #298
Offline

СВ


Offline СВ

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4683
  • Карма: +137/-36
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 80
    • Перегляд профілю
Ярик, это специально для Вас сказала 4-й номер списка ПР образца 2007 года:

4. Інна Богословська. Залучена як "говорун-голова" партії. До прохідної частини за квотою "Віче", крім Богословської, пройшла Ірина Горіна (номер 162). Богословська працювала в попередньому уряді Януковича керівником Держкомпідприємництва, але зі скандалом пішла у відставку, сказавши, що країна хвора "азаровщиною".
"Азаров и "азаровщина" представляют идеологию и политику, несовместимые с развитием предпринимательства, инвестиций, экономической свободы, евроинтеграционого курса Украины, а также несовместимые с уважением к собственному народу и правам человека, соблюдением закона и социальной сраведливостью. "Азаровщина" – это болезнь, ее нужно лечить", - написала Богословська в своєму зверненні з нагоди відставки в 2004 році.
"Я ухожу, чтобы вернуться, когда мы вылечим нашу страну от "азаровщины", – тоді також пообіцяла Богословська. Судячи з того, де вона опинилася на виборах-2007, Україна вже знайшла ліки від виявленого нею ганебного явища.

Исходя из анализа сегодняшнего дня - Азаровщина только укрепляется и развивается.

14 Серпня 2007, 19:53:32
Відповідь #299
Offline

Yarik


Offline Yarik

  • Большой и прожорливый
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 12525
  • Країна: ky
  • Карма: +0/-0
  • Дякую
  • Сказав: 471
  • Отримав: 1069
  • Любитель классической музыки
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • VK
ладно, ладно...

следующий так следующий...
вот не угомонные ;)
Не спрашивай по ком звонит колокол (с)

Форум Краматорська

Re: Кто и почему выбирает ПР?
« Відповідь #299 : 14 Серпня 2007, 19:53:32 »