Форум Краматорска

  • 19 Январь 2022, 22:43:08
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Олександр Ворсін

Страницы: [1] 2 3 ... 981
1
От перспективы вступления в НАТО Украины, Грузии и Молдовы в России уже все обоссались от страха. А так да, смысла может и нет.

Россия выступает против расширения НАТО не из-за страха, что НАТО нападет. Как раз наоборот. Сама РФ рассматривает соседние государства как потенциальный объект своей агрессии. А вступление соседних стран в НАТО возможность такой агрессии уже исключает.

5
Зачем Украине нужно в НАТО, И почему Кремль так этого боится


6
#229 - Подросток взломал 25 Tesla, большие шары SpaceX, пробка в тоннеле Boring Company

7
Выпуск платформы голосового общения Mumble 1.4
https://www.opennet.ru/opennews/art.shtml?num=56524

11
Ангеліна Шостак
Під печерним судом.
І так: Краматорськ - це Україна і Україна переможе!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2741746926119733&id=100008533577621

13
До кінця збору підписів залишилось: 6 днів
Підписів зібрано: 139 з 250
Допоможіть набрати необхідну кількість підписів — поширте:

Ландшафтний Екопарк Балка Кутова
https://petition.e-dem.ua/kramatorsk/Petition/View/1385
Балка Кутова, як жива картина - дивовижний, непередбачувано різний, яскравий пейзаж природи нашого міста давно потребує уваги!
Відповідно до Цілей Сталого Розвитку ПРООН в Украї, а саме: 15. "Збереження екосистем суші", вважаю доцільним подбати про природу та ландшафт Балки Кутової у Краматорську.
Балка Кутова є середовищем обітання різноманітних тварин та комах, у тому числі, рідкісних. Рослинний фонд містіть велику кількість представників природи, характерних для нашого краю, рідких, зникаючих рослин, корисних, лікарських трав. Протягом року можна насолоджуватись красою місцевості, постійно міняючої свої кольори та барви. Восени Балка Кутова приймає мешканців всього міста під час проведення змагань Мотокросу. Переваги та якість траси, якого, відомі не лише в Україні. Зимою маємо безкоштовний криолунопарк для всіх бажаючих - круті, високі і низкі снігові горки приносять радість і задоволення. Природна екосистема, що постійно використовується громадою за необхідністю, часто безвідповідально, вже заслуговує поваги.
Вважаю необхідним звільнити Балку Кутову від величезної кількості побутового та промислового сміття, металобрухту і захистити цю теріторію від забруднення у майбутньому. Встановлення кількох контейнерів для сортування сміття підкреслить цінність природної екосистеми. Треба унеможливити розбудову місцевості, забезпечити збереження природного фонду.
Доступність та безпечність комфортного корисного відпочинку на лоні природи для дітей і дорослих підвищіти, через оздоблення зручних доріжок/троп, встановлення достатньої кількості місць відпочинку: лавки, альтанки з екоматеріалів, дитячі екомайданчики, урни.
Визначити та затвердити загальні правила та норми використання, відвідування та розвитку Ландшафтного ЕКОпарку Балка Кутова. В зимовий період підвищіти рівень безпеки громадян, що перебувають на снігових горках.
Підтримай петицію - потурбуйся про природу.
https://petition.e-dem.ua/kramatorsk/Petition/View/1385

Страницы: [1] 2 3 ... 981