Форум Краматорська

  • 17 Березня 2025, 13:13:32
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Олександр Ворсін

Сторінок: [1] 2 3 ... 1082
1
У Краматорську попрощалися із захисником України Євгеном Лещенком

Він загинув 9 березня 2025 року.

15 березня у Краматорську відбулося прощання з солдатом Євгеном Лещенком, який загинув 9 березня 2025 року, захищаючи Україну. Про це повідомляє видання "Pro100media".

30-річний Євген Лещенко був оператором 2 відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів 2 механізованого батальйону військової частини. Він віддав своє життя в бою за незалежність України.

Його життя обірвалося внаслідок удару ворожим FPV-дроном у районі Новооленівки, Іллінівської сільської громади, Краматорського району. Україна втратила ще одного сина, який безстрашно став на захист своєї Батьківщини.

Вічна пам’ять та слава Герою.

3
На Алеї Слави попрощалися з двома захисниками з Краматорська - Максимом Балабаном і Володимиром Балейком

Обидва загинули на початку березня.

12 березня 2025 року на Алеї Слави у Краматорську попрощалися з двома захисниками України – Володимиром Балейком і Максимом Балабаном.

Володимир Балейко та його родина – вихідці з Латвії, там народилися, навчалися та жили. Але після закінчення третього класу Володимир разом із сім’єю переїхав до України.

"Наша батьківщина там, а стали на захист тут. Ми тут живемо і поважаємо всіх, хто тут живе, і цю країну. Ми ніколи не відмовлялися йти на фронт", – говорить брат загиблого.

Володимир Балейко ніколи не служив строкову службу, але з початком повномасштабної війни прагнув потрапити на фронт, проте військкомат постійно йому відмовляв.

"Буквально, в грудні 2022 мені зателефонували з військкомату, я там постійно відмічався, і мене мобілізували. А через місяць, це був січень 2023 року, зателефонували й брату – так він аж побіг туди. Він завжди хотів захищати Батьківщину", – розповідає брат загиблого.

Після призову Володимир вирушив до Великої Британії в навчальний центр, де проходив курс штурмовика. А після повернення в Україну додатково навчався на мінометника. Пізніше за розподілом потрапив до 36-ї бригади Морської піхоти.

Згодом боєць брав участь у боях поблизу Гуляйполя Запорізької області, а потім і в Кринках Херсонської області.

"Сам витягав своїх побратимів, рятував їх, коли вони вистрибували з човна, а їх накривало мінометом. І при цьому зрозумів, що сам поранений, тільки коли вже дісталися безпечного місця. Ось він завжди прагнув у бій, незважаючи ні на що. Його перевели до 44-ї бригади, в рембат, а йому все одно потрібно було бути ближче до фронту", – згадує брат Володимира.

До рембату чоловіка перевели, бо він був зварювальником. Професію здобув в одному з краматорських училищ. Спочатку пробував себе в ролі кухаря, а потім перейшов навчатися на автослюсаря. За словами брата, дуже добре ремонтував і фарбував автомобілі. Навіть відкривав власне СТО в іншому місті.

"Коли ми йшли в бій, я знав, що він залишався пізніше за всіх і сам усе доробляв, бо розумів, що вся ця техніка необхідна в бою", – говорить брат Володимира.

Окрім автомобілів, у Володимира була пристрасть до спорту. Одним з улюблених був бокс, але найбільше за все він любив мотокрос.

"Два рази брав участь у змаганнях у місті, але мотоцикл двічі підводив. Можливо, і перші місця були б. Він жив мотокросом", – додає брат загиблого.

Ще одним захопленням Володимира була риболовля. Брат каже, що він любив ходити зі спінінгом на щуку. Завжди їздив у компанії друзів, а улюбленим місцем для них було Брусине.

Брат загиблого говорить, що Володимир прожив гідне життя, якому завжди радів і ні в чому себе не обмежував. Завжди допомагав друзям, був у них кумом, був чуйним. Щодо власної родини Володимр кілька разів одружувався, але дітей не мав.

"Ми завжди підтримували зв’язок. Коли я виходив із бою, я завжди йому телефонував, він чекав на мій дзвінок. Так само і він, коли йшов, мене попереджав, а я завжди молився, щоб він повернувся і я почув його голос”, – згадує брат Володимира.

Володимир загинув 1 березня. Крім брата, в загиблого залишилася мати.

Іншим бійцем, якого поховали 12 березня на Алеї Слави, був Максим Балабан. Чоловік жив у Краматорську, а службу проходив на посаді кулеметника у 110-й окремій бригаді територіальної оборони. Загинув 3 березня біля села Новопіль, неподалік Великої Новосілки Волноваського району, від скидів з БПЛА.

На жаль, на похороні бійця не було ані рідних, ані друзів. Тому докладної інформації про загиблого у нас немає. Відомо лише, що в Максима залишилася мати.

Фото обкладинки - Дмитро Глушко/Kramatorsk Post

4
Общество, политика, экономика / Re: США
« : 13 Березня 2025, 08:58:14 »
Интересно, что "предложит" Трамп Путину если тот не согласиться на 30 дней перемирия и т.д?
Рубио заявил, что США не будут предоставлять оружие России
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2025/03/10/7502213/

6
7 березня 2025 року на Алеї Слави поховали краматорця Дмитра Орлова

Він провоював лише два місяці та загинув під час артобстрілу на Лиманському напрямку.

Чоловік був випускником 25-ї школи Краматорська. У Краматорську закінчив одне з профучилищ. У мирний час працював різноробочим.

"Він був надто доброю людиною, міг забезпечити свою сім’ю. Хотів піти моїми стопами, ми займалися будівництвом", – розповідає молодший брат загиблого.

Брат Дмитра каже, що загиблий був мобілізований два місяці тому і служив у 60-й окремій механізованій бригаді. Загинув на Лиманському напрямку під час артобстрілу.

"У мене він залишився один, ми поховали своїх батьків. Я хотів забрати його до себе, останнім часом я жив у Львові. Але так сталося, що він мене не послухав, і я його не вберіг. Про його смерть я дізнався, коли мене везли до частини, оскільки мене також мобілізували. Але мою поїздку перервав дзвінок із ТЦК. Тепер я залишився один", – розповідає брат Дмитра.

Чоловік згадує, що все життя старший брат намагався його підтримувати. А одним із найяскравіших моментів у їхньому житті був той, коли Дмитро зустрічав його з в’язниці. Тоді вони розпочали життя з чистого аркуша.

"Останнього разу, коли ми з Дімою спілкувалися по відеозв’язку, я не надав значення словам брата. Тоді він сказав, що йде на смерть і більше не повернеться. А я йому говорив, що приїду до нього в частину побачитися, там і обіймемося. Я і подумати не міг, що це справді останній раз, коли ми з ним бачимося", – каже брат загиблого.

10
Сімʼя ексдиректора Краматорського інтернату №3 потребує допомоги

23 лютого 2025 року відійшов у вічність Іван Іванович Ворона — багаторічний директор Краматорського інтернату №3, педагог, наставник і людина, яка присвятила своє життя вихованню дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Прощання з Іваном Івановичем відбулося учора, 25 лютого, у місті Умань (кладовище «Олександрівка»).

Під його керівництвом інтернат став не просто освітнім закладом, а справжнім домом для сотень вихованців. Він вірив, що кожна дитина має право на турботу, любов і шанс на краще майбутнє.

Колеги та вихованці згадують Івана Івановича як мудрого керівника, відданого педагога і людину з великим серцем.

Світла пам’ять про нього житиме в серцях усіх, хто його знав.

У цей скрутний час сімʼя Івана Івановича потребує допомоги, пише у Facebook Марк Ворона.

Посилання на збір:

https://send.monobank.ua/jar/9kVFoRReBM

Картка:

4441111122119773

Реквізити:

UA0632200100000262063552 49951

11
Болталка / Re: А поговорить?
« : 25 Лютого 2025, 19:31:48 »

12
"Надо признать, в Украине нас не ждут, там не братский народ!" Новая методичка Соловьева

Сторінок: [1] 2 3 ... 1082