Форум Краматорска

  • 20 Сентябрь 2021, 04:45:57
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - Олександр Ворсін

Страницы: [1] 2 3 ... 965
1
Выборы в ЛНР в Гос. Думу РФ 2021г.

В сеть попала видеозапись, как системный администратор Алчевского центра культуры и народного творчества отчитываться о процессе  голосования на выборах в Госдуму РФ по схеме дистанционного электронного голосования. Как видим, делает он это один за ВЕСЬ коллектив центра по списку. Люди были лишены права голоса и самостоятельного выбора. Очевидно, что механизм ДЭГ был внедрен как узаконенный метод фальсификации выборов путем персонификации реальных голосующих, но без фактического волеизъявления людей. Специально обученные люди в дни голосования делают это самостоятельно по подготовленным спискам. Голосование идёт исключительно за партию "Единая Россия".

2
https://www.facebook.com/groups/kramatorsk/posts/6288075601233985/

Стаття 12 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб"(частини 2,3,4).
Цитую:
"Працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. У разі відмови або ухилення від обов'язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт. Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти інших відповідних інфекційних хвороб, встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.
У разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об'єктах можуть проводитися обов'язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби за епідемічними показаннями.
Рішення про проведення обов'язкових профілактичних щеплень за епідемічними показаннями на відповідних територіях та об'єктах приймають головний державний санітарний лікар України, головний державний санітарний лікар Автономної Республіки Крим, головні державні санітарні лікарі областей, міст Києва та Севастополя, головні державні санітарні лікарі центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах оборони і військового будівництва, охорони громадського порядку, виконання кримінальних покарань, захисту державного кордону, Служби безпеки України."

3
ТікТок-Поплавський, Зеленський і рехаби, Айзек Азімов і Фундація, балет: #@)₴?$0 з Майклом Щуром #4

4
Теперь официально! Пушилин и Пасечник - граждане РФ. Кремль признал контроль над Донбассом

5
Кива виступив проти Бойка та звинуватив його у продажі осередку партії. Видалне відео нардепа

«Вы продали нашу партию!» Илья Кива набросился на Юрия Бойко! Раскол в ОПЗЖ

8
Компьютерные игры / Re: Valheim
« : 16 Сентябрь 2021, 16:05:29 »
Monthly developer update: Hearth & Home arrives!
https://store.steampowered.com/news/app/892970/view/5527595439289052712

9
Компьютерные игры / Re: Valheim
« : 16 Сентябрь 2021, 16:00:00 »
Valheim Hearth & Home – Out now!

10
Встановіть офіційний мобільний додаток, та долучайтеся до великої родини Української Православної Церкви. Наша Церква відкрита для всіх!
   
Моя Церква
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.d2.pcu

З ним Ви можете оперативно отримувати актуальні сповіщення та новини з життя Церкви, знайти відповіді на свої питання, побачити, де знаходиться найближчий до Вас храм та дізнатися з церковного календаря про свята й важливі події. А якщо Ви в дорозі чи просто не маєте під рукою молитовника, то в нагоді стануть розміщені в застосунку молитви. Для тих, хто хоче поспілкуватися на теми духовного життя, реалізовано можливість онлайн-чату зі священником.

Долучайтеся до великої родини помісної Української Православноі Церкви. Наша Церква відкрита для всіх!

11
#212 - Лазерные дворники Tesla, мировой рекорд скорости Model S, лазерные спутники SpaceX

13
На сателлите был больше 10 лет. С новыми тарифами ушел на другого оператора. Дешевле в несколько раз.
Это на какого? Сказали А, говорите Б. Аж в НЕСКОЛЬКО РАЗ дешевле! Поделитесь счастьем с ближним!

14
А мне кажется наоборот, за латиницей будущее. Нужно успеть заскочить в последний вагон, вместе с остальным цивилизованным миром.

15
Зеленський, Тищенко, TVORCHI, Матриця 4, Прямий канал, TikTok Radiohead: #@)₴?$0 з Майклом Щуром #3

Страницы: [1] 2 3 ... 965