Дивні часи настали.
Розвиток цивілізації, наче ж освічені та думаючі люди навколо нас... але як же легко з них робити бидло...
9 травня... День Пермоги?? День Пам’яті Жертв війни??
Кожному своє...
27 мільйонів жертв - це варто святкувати???
Варто! Варто вмикати марші, вітати одне одного, бахкати салюти і під вечір в п'яному угарі валувати на всю вулицю: "Дєнь побєди порохом пропах"...
Такі традиції ми хочемо передати своїм дітям???
Хлопаєм..
"День побєди" введений в 1945 році, проте з 1948 року був робочим днем.
Вперше широко був відсвяткований у СРСР лише через два десятиліття, вже за Брежнєва. У тому ж ювілейному 1965 День Перемоги знову став неробочим.
Хлопаєм...
Цікавим був виступ губернатора Сумської області Чмиря (хто не в курсі - прізвище в нього таке)... так розпинався..
"Ми продовжимо боротьбу з фашизмом, фашизм у Сумській області не пройде"...
І це все нічого, та от воювали з нацизмом...з нацизмом і ще раз з нацизмом, шановні, вчить історію! досить! досить з людей робити бидло!
Хлопаєм...
"Сімвол "Вєлікай побєди георговская лэнточка" - і то ж нічого, що в СРСР вона була заборонена!
Хлопаєм..
У 1943 році Сралін вирішив використати кольори ордену святого Георгія в Ордені Слави, а в 1945 році – у медалі за перемогу над Німеччиною. Жодного відношення до ордену, що був заснований Катериною ІІ він не мав та й мати не міг, адже ним нагороджували ворогів ленінського та сталінського режимів. Підчас війни Георгівську стрічку носили Власовці та інші колабараціоністи...
Хлопаєм...
З початком акції Георгіївська стрічка у 2005 році в російських ЗМІ радянську «гвардійську стрічку» стали також називати «георгіївською», що невірно як з історичної, так і з геральдичної точок зору.
Хлопаєм...
То що ж виходить, наші політики тупі і не грамотні??? Чи вони навмисно спотворюють історію? Підсовують нам фальшиві ідеали, а ми як стадо баранів, як казав мій знайомий: "хаваєм нєкачественний продукт".
Хлопаєм, я сказав, хлопаєм...