Форум Краматорська

  • 16 Червня 2024, 11:37:10
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Разделение на группы  (Прочитано 24030 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

26 Вересня 2009, 00:16:10
Відповідь #180
Offline

Ksana


Offline Ksana

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4744
  • Країна: 00
  • Карма: +153/-6
  • Дякую
  • Сказав: 12
  • Отримав: 6
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Аллергия , оч интересно!
let each day be yours!

Форум Краматорська

Re: Разделение на группы
« Відповідь #180 : 26 Вересня 2009, 00:16:10 »

26 Вересня 2009, 00:16:25
Відповідь #181
Offline

xapm3


Offline xapm3

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1503
  • Країна: 00
  • Карма: +50/-67
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
без имен скучно - срача не получится
хоть бы открыли каменты к репутации!  :lol:
(а то сами смотрят, сами оскорбляются, а нам не дают!)
Грязь, мразь, слизь.
Гнет, гной, гнусь.
Умились:
Это Русь.

26 Вересня 2009, 00:17:20
Відповідь #182
Offline

Saurus


Offline Saurus

  • Праведным тебе уж давно не стать,
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10408
  • Країна: 00
  • Карма: +308/-27
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 51
  • Только в этот раз... Не убежать от Мадонны глаз...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Как-то на соседнем форуме мы долго трындели и попутно посмеивались вокруг классификаций виртуальных людей.
было действительно забавно и обид-претензий что-то я не припомню.
Хотите повеселю классификациями оттуда?
Оговорюсь сразу, там группы без имен, да и классификация была сложена больше года назад.

Дык давай. Завтра суббота (хотя меня уже привлекли к общественно-бесполезной деятельности) - нефиг спать.
Воспитай человека без веры - и получишь умного еретика (с)

Император приведет тебя туда, где ты будешь нужен Ему (с) Имперские Истины

26 Вересня 2009, 00:24:02
Відповідь #183
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Угу, тогда вставляю куски текста оттуда. Цитирование не ставлю, так как написано было мной. Классификаций было несколько.

"Так получилось, что последние пару лет я довольно плотно "подсела" на виртуальное общение. До того отношение к Инету было весьма утилитарным и достаточно сдержанным: почта и сайты по ролевым играм - таким был ограниченный спектр.
Сейчас список дополнился специализированными сайтами по истории, экономике, туризму, культуре и реконструкции. И, что иногда меня пугает, форумами.
Данный форум, кажется, пятый или шестой, на котором я бываю регулярно. На некоторые заглядываю раз в месяц, некоторые бегло пролистываю, но, бывает и так, что могу "подвиснуть" на каком-то из них на несколько месяцев. Потом приходит пресыщение и даже легкая доля отвращения.
К чему, собственно, такая длинная преамбула - дело в том, что из форума в форум я отмечаю ряд закономерностей как в своем поведении, так и в поведении наиболее типичных форумчан. Вот даже для себя попыталась как-то это все классифицировать. Получились две системы.
Первая - по возрасту.
Группа 1. от сорока и выше. Я их достаточно условно назвала "романтиками (рыцарями) Интернета". Есть такое ощущение, что они до сих пор под впечатление от открывшихся возможностей Паутины. Их пьянит доступность информации, ширина ее обзора и охвата, количество людей в Сети и простота обращения. Такие люди обычно довольно корректны в общении и предупредительно-вежливы с женщинами. В общем-то, все свои жизненные принципы они переносят на виртуал и с ними легко. При этом они обостренно чувствительные и иногда "правильные" до занудства. Несмотря на жизненный опыт, склонны иногда идеализировать софорумчан и довольно болезненно воспринимают несоответствие реала и виртуала.
Группа 2. От тридцати до сорока. "Прагматики" (или "циники") Интернета. Паутина для них в первую очередь средство, путь к достижению практических целей. Среди них много журналистов, сисадминов, людей бизнесса, дизайнеров. В общении резки и напористы, не признают никаких авторитетов. Чаще всего обладают ярким чувством юмора (ну или хотя бы потугами на него). Общение на форуме всерьез не принимают, для них это забавное действо, игра со словами и смыслами. Иногда беспощадны к оппонентам, и даже местами беспринципны. Конфликтны. Встречаясь с виртуальными знакомыми в реале, впадают чаще всего в две крайности: образ "своего (своей) в доску" и сдержанная отстраненность.
Группа 3. От двадцати до тридцати. "Местные" (или чатлане). Почти всегда живут в режиме онлайн. Ася и чаты - их место прописки. Переносят виртуальные отношения на реал, часто знакомятся-влюбляются-встречаются, так же легко и быстро разочаровываются. Страдают некоторыми смещениями в психике: геройствуют на форумах и пасуют в жизни. В силу оторванности от действительности, часто ощущают себя неудачниками. Стиль жизни: пиво и "линейка" (контра, квака - по желанию).
Ну, пока все.
Продолжение следует..

"Ну, насправді вікові рамки, наведені у мене досить умовні. Просто, як на мене, після 40-ка років люди в основному остаточно входять у звичну колію: їхнє соціальне становище більш-менш визначене, схильність до авантюр і пошуків у більшості реалізована, тобто починається період усвідомленої стабільності. На базі цього формується більш терпиме, лояльне, навіть, толерантне ставлення до людей. Саморозвиток націлений не на зовнішні фактори (кар'єра, сім'я, фінансовий злет), а на внутрішнє (з'являється вільний час на хоббі, життєвий досвід потрхочує осмислення, виникає потреба поділитися набутими знаннями з іншими).
А вік х 30-ти до 40-ка - час максимальної пасионарної енергії, унікальне поєднання досвіду і авантюрності, час чуттєвих переживань (остаточне нівелювання внутрішніх табу, визнання за собою права насолоджуватися життям у всіх його проявах)."
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

26 Вересня 2009, 00:24:11
Відповідь #184
Offline

ink


Offline ink

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 11269
  • Карма: +10/-0
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 3
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ну-ну, пора и семачек полузгать
Мы оставим сей мир таким же глупым и таким же злым, каким мы нашли его при своем появлении.

26 Вересня 2009, 00:25:18
Відповідь #185
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
ну-ну, пора и семачек полузгать
Тогда уж поп-корн
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

26 Вересня 2009, 00:25:46
Відповідь #186
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитата:  Oessi
о
уже двое считают
Справа не в кількості, а в звичках розписуватися за всіх :)

Лише ink спромоглася виступити відкрито...
No sé ni la palabra única en el Español

26 Вересня 2009, 00:26:56
Відповідь #187
Offline

конан


Offline конан

  • Желаю чтобы все!
  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 2456
  • Країна: 00
  • Карма: +154/-10
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 5
  • Я за вами слежу...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Обсуждение темы , напомнило мне фильм :


Это один из моих любимых фильмов и ощущение от прений по теме мне доставило большое удовольствие.
She , тема зачётная  :good:  , только вот у кого ключи от двери... :D

26 Вересня 2009, 00:27:37
Відповідь #188
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
No sé ni la palabra única en el Español

26 Вересня 2009, 00:29:45
Відповідь #189
Offline

Saurus


Offline Saurus

  • Праведным тебе уж давно не стать,
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 10408
  • Країна: 00
  • Карма: +308/-27
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 51
  • Только в этот раз... Не убежать от Мадонны глаз...
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Честно - не хочу обидеть знакомых Веры по тому форуму - но у She классификация получилась намного лучше. Эдак в 7 - 68 раз, по примерным подсчетам (с)))

Группы 1 на КИ практически не видно)))

Воспитай человека без веры - и получишь умного еретика (с)

Император приведет тебя туда, где ты будешь нужен Ему (с) Имперские Истины

26 Вересня 2009, 00:31:12
Відповідь #190
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Це написано, напевно, під враженнями від Радіста та Краеведа :)
No sé ni la palabra única en el Español

26 Вересня 2009, 00:32:21
Відповідь #191
Offline

Oessi


Offline Oessi

  • Тьма? Но что Свет без нее?
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7852
  • Країна: ua
  • Карма: +272/-55
  • Дякую
  • Сказав: 37
  • Отримав: 20
  • Знай - здесь не Рай, здесь - Игра...
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Цитата:  Oessi
о
уже двое считают
Справа не в кількості, а в звичках розписуватися за всіх :)

Лише ink спромоглася виступити відкрито...
ну, вы так говорите, будто половина несогласны, но боятся признать
тут же не под дулом автомата допрос ведут кто за кто против
это уже какое-то возведение в ранг великомученицы

Честно - не хочу обидеть знакомых Веры по тому форуму - но у She классификация получилась намного лучше. Эдак в 7 - 68 раз, по примерным подсчетам (с)))

Группы 1 на КИ практически не видно)))

согласна)
когда читала группу 1 сразу вспомнился Радист почему-то) от всегда галантный такой с дамами)
Не надо путать идеи и их интерпретации

26 Вересня 2009, 00:32:26
Відповідь #192
Offline

She


Offline She

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7218
  • Карма: +316/-46
  • Дякую
  • Сказав: 1028
  • Отримав: 327
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
дело в том, что из форума в форум я отмечаю ряд закономерностей как в своем поведении, так и в поведении наиболее типичных форумчан. Вот даже для себя попыталась как-то это все классифицировать. Получились две системы.

Ничего себе! Какое сходство! Я в шоке. Только на две системы не смогла замахнуться...
Очень впечатляет. Надо изучить повнимательнее.........

26 Вересня 2009, 00:33:48
Відповідь #193
Offline

Аллергия


Offline Аллергия

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 4250
  • Карма: +480/-333
  • Дякую
  • Сказав: 355
  • Отримав: 755
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
Классификация номер два

"Звісно, абсолютно чистих типів не існує, а тому просто буду виокремлювати домінуючі риси.
І ще - жіночі типажі більш прогнозовані, хоча і більш варіативні, як на мене.
Отже, форумні "жіночки":
1. Хуліганка (або Пагана Дівчинка). Все у цьому образі (включаючи аватарку, нік, підпис та карму) повинне демонструвати оригінальність та агресивність користувача. Ця жінка найчастіше обирає найбільш провокаційні теми і висловлюється у них супротив "сталій лінії" форуму. У висловах жорстка, дещо вульгарно-брутальна. Вміє знайти мозолі співфорумчан і б'є у м'яке підребер'я свідомо і дошкульно. Дійсно має оригінальне почуття гумору. При цьому жаліслива та правдоборка (відстоює інвалідів, тварин, ображених жінок і дітей). Через занадто голосні одеозні промови її сприймають не досить серйозно. Серед форумчан найчастіше конфліктує з розумними жінками та практично з усім чоловічим товариством. У реалі тип психічно травмованої жінки: або пережила насильство у свій бік або часто стикалася з неадекватним її сприйняттям.
2. Інфанта (або Хороша Дівчинка). Звичайно або юна дівчина або жінка такого собі беззахисного типу. Аватарки зазвичай або романтичні, або дуже жіночні, навіть, сексапільні. Улюблені теми - за стилем жіночих журналів (міжстатева дружба, гороскопи, психологічні тести). У спілкуванні легкі та такі, що абсолютно не обтяжують. Щебетухи. З почуттям гумору у них не дуже, але і це їх не псує. Форумні чоловіки зазвичай опікуються їхніми проблемами (особливо ті, котрі значно старші за віком), а у реалі зачаровані їхньою ніжністю. І якраз саме їм дуже личить вислів "прелесть какая дурочка".
3. Похмура. Зовнішні прикмети - сумна аватарка та болісно-надріснутий підпис. Зазвичай, самотня людина у стані застарілої депресії. За суттю - креативна, з гарним художнім смаком. У життєвому активі можуть бути як втрачене кохання, так і спроба суїциду. Має надзвичайну потебу озвучити свій стан і саме тому обирає віртуальне спілкування (до речі, досить часто саме там знаходить товариша за нещастям). Почуття гумору специфічне - іронічний скепсис. У реалі - чутлива і тонка людина, але занадто серйозно сприймає життя. Деякі представниці даної категорії підсвідомо насолоджуються власним болісним станом та знаходять напівмазохічну втіху від внутрішнього споглядання своєї виняткової чутливості. Остерігається переключати віртуал на реальні стосунки (і не дивно, бо схильна як ідеалізувати співрозмовників, так і швидко розчаровуватися у них).
4. Досвідчена (або Ділова Жінка). Аватарка - фотокартка або гарна бойова жінка фентезійного стилю. Часто - взагалі відсутня аватарка. Зазвичай бізнесова дама. Полюбляє цитувати статті закону та наводити приклади з власного життя. У словах економна. Пише коротко і досить жорстко. У емоціях стримана. Має бійцівський характер, а життя сприймає як виклик. У віртуалі звичайно шукає відповіді на життєво-важливі питання, а також дещо сублімує. Іншими жінками (яких найчастіше вважає слабшими за себе) опікується, традиційно захищає їх від "чоловічого шовінізму", але при цьому потай трохи гордує ними. Почуття гутору дещо примітивне (полюбляє чорний гумор та "чоловічі" жарти). Уникає перетворення віртуального спілкування у реальне, причина - страх не відповідати віртуальному іміджу. Якщо переборює боязкі емоції, стає у чоловічому гурті "своим парнем".
5. Коханка. Аватарка - або власне фото або якась мила пухнаста тваринка. Сам термін не стільки демонструє спосіб життя, скільки традиційний душевний стан. Жінки даного типу завжди знаходяться у передчутті кохання. Сердечні переживання найчастіше описують через природно-погодні асоціації та дуже полюбляють поезію. У віртуальному спілкуванні надають велике значення нюансам та натякам. Інших жінок сприймають або піднесено-захоплено, або потаємно-ворожо. Серед віртуальних чоловіків зазвичай об'єктом закоханості обирає найбільш одіозну та яскраву фігуру. Перехід знайомства у реал сприймає легко, так же легко переключає дружні стосунки на інтимні. Далі - традиційний сюжет: цілеспрямоване виживання потенційних (в першу чергу, на їхню думку, розумних) суперниць з форуму.
6. Позіціонерка.Жінки цього типу завжди репрезентивно ставляться до себе. Залежно від того, яка машкара буде цікавити її у даний момент, буде різнитися як аватарка, так і ім'я з підписом. Головний принцип - претензія якщо не на винятковість, то, мінімум, на оригінальність. Полюбляє гучні гасла і сміливі заяви. Філософія марнославності доведена до естетизму. Зазвичай непогано освічена і вільно володіє матеріалом у кількох темах. Вміє "тримати обличчя", але досить легко включається у конфлікти. Коло знайомств широке, спілкування-листування активне. Віртуальні відносини у реальні трансформує досить обережно, навіть упереджено-стримано. Почуття гумору наявне, але шуткувати дозволяє собі рідко. Актриса за станом душі.
Я то, что я есть. И я говорю, что я думаю (цит.)

26 Вересня 2009, 00:34:10
Відповідь #194
Offline

karLos

Глобал Модератор

Offline karLos

  • Хто часнику не їв, той смердіть не буде
  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 5810
  • Карма: +70/-35
  • Дякую
  • Сказав: 5
  • Отримав: 12
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитата: Oessi
ну, вы так говорите, будто половина несогласны, но боятся признать
А я не знаю, ЩО думають інші :) Тому і намагаюся не казати від імені ВСІХ :)
No sé ni la palabra única en el Español

Форум Краматорська

Re: Разделение на группы
« Відповідь #194 : 26 Вересня 2009, 00:34:10 »