Форум Краматорська

  • 16 Червня 2024, 23:35:37
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Люстрація  (Прочитано 41170 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

08 Березня 2011, 22:31:10
Відповідь #15
Offline

Black Adder


Offline Black Adder

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7495
  • Країна: ua
  • Карма: +397/-5
  • Дякую
  • Сказав: 545
  • Отримав: 174
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Наша проблема не в законах, а в их исполнении.
Кто будет осуществлять люстрацию чиновников?

Форум Краматорська

Re: Люстрація
« Відповідь #15 : 08 Березня 2011, 22:31:10 »

08 Березня 2011, 22:31:55
Відповідь #16
Offline

далі буде


Offline далі буде

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
2 Лорд, тобто ви вважаєте що сміття не треба прибирати?

пс: особисто для мене - на тих хто співпрацював з кдб, чи взагалі з окупаційною владою, люстрація діє апріорі) незважаючи на давність...

08 Березня 2011, 22:34:08
Відповідь #17
Offline

далі буде


Offline далі буде

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Наша проблема не в законах, а в их исполнении.
Кто будет осуществлять люстрацию чиновников?

закон) сила права) чи ви настільки звикли до безладу в країні, що вам прості речі здаються утопічними? чехи, німці східні, румуни, поляки, грузини так вже не вважають)

08 Березня 2011, 22:34:36
Відповідь #18
Offline

Lord

Глобал Модератор

Offline Lord

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4647
  • Карма: +151/-28
  • Дякую
  • Сказав: 171
  • Отримав: 144
  • социально адаптированный псих
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
2 Лорд, тобто ви вважаєте що сміття не треба прибирати?

Я вважаю, що крітерії "КПРС" та "співпраця з КДБ" висмоктані зі стелі підстаркуватими політв'язнямі, які 20й рік по розпаду СРСР продовжують підривати радяньскі потяги (у переносному сенсі, звичайно).

08 Березня 2011, 22:37:13
Відповідь #19
Offline

далі буде


Offline далі буде

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
2 Лорд, тобто ви вважаєте що сміття не треба прибирати?

Я вважаю, що крітерії "КПРС" та "співпраця з КДБ" висмоктані зі стелі підстаркуватими політв'язнямі, які 20й рік по розпаду СРСР продовжують підривати радяньскі потяги (у переносному сенсі, звичайно).


тобто ви виправдуєте злочини проти українського народу? і наполегливо радите не чепати "старічків"? гаразд, то що ви скажете про І.Дем*янюка?)

08 Березня 2011, 22:41:11
Відповідь #20
Offline

Муза Василевская


Offline Муза Василевская

  • Ну хорошо, ведьма так ведьма.
  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 688
  • Карма: +42/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Очень славно и роскошно!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
далі буде ще гірше, це не можете усвідомити тільки немовля, але що до люстрації, то я розумію що вигнати треба і помаранчових і блакітних, червоних !!!!!!!!слід було послати під три чорти ще у 91 році, бо як пана царьова послухаешь-десь дуже свербить починає...у кого д.. ,у кого руки по вилах скучіли. Вибачте, але мені російскою зручніше, скоріш бистрійше думки висловлювати.
Я, лично, за люстрацию. Но, думаю для єтого должен определиться  НОВЫЙ четкий лидер на политической арене, пока я рассмотрела эти попытки только у Порошенко, время до следующих выборов достаточно, если это не сделает следующий президент.........то последствия нашего 20 летнего хаоса уже  наверное не исправить никому, "точка возврата" давно пройдена.........
Единственный способ сохранить здоровье - это есть то, чего не хочешь, пить то, чего не любишь, и делать то, что не нравится.

08 Березня 2011, 22:42:35
Відповідь #21
Offline

Lord

Глобал Модератор

Offline Lord

  • *****
  • Ветеран
  • Глобал Модератор
  • Повідомлень: 4647
  • Карма: +151/-28
  • Дякую
  • Сказав: 171
  • Отримав: 144
  • социально адаптированный псих
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
тобто ви виправдуєте злочини проти українського народу? і наполегливо радите не чепати "старічків"? гаразд, то що ви скажете про І.Дем*янюка?)

у украинского народа есть масса более актуальных проблем, чем памятники, ветераны кгб и т.п. Демьянюка судят, насколько я помню, не за то, что он состоял или сотрудничал с какой-то организацией, а за вполне четко определенные военные преступления.

08 Березня 2011, 22:42:47
Відповідь #22
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
2 Лорд, тобто ви вважаєте що сміття не треба прибирати?

Раскрывать конфиденциальную информацию о сотрудничестве граждан с государственными органами ни в коем случае нельзя, это табу. Человек, который шел на сотрудничество, заключал соглашение с государством (со своим государством, не с иностранным) о том, что он помогает ему, а оно, в свою очередь, гарантирует конфиденциальность.

Если положить этому прецедент, то никто в будущем не согласится на подобное сотрудничество. А такие формы работы спецслужб необходимы в любом государстве, ибо государственная безопасность должна обеспечиваться. Кроме того, должна проводиться работа по борьбе с преступностью. Формы работы с населением на доверительных началах были придуманы не в КГБ и не в СССР. Этой практике тысячи лет.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

08 Березня 2011, 22:43:27
Відповідь #23
Offline

Black Adder


Offline Black Adder

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 7495
  • Країна: ua
  • Карма: +397/-5
  • Дякую
  • Сказав: 545
  • Отримав: 174
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

закон) сила права) чи ви настільки звикли до безладу в країні, що вам прості речі здаються утопічними? чехи, німці східні, румуни, поляки, грузини так вже не вважають)
Не то что бы привык. Я просто не вижу того кто будет претворять это в жизнь.
На данный момент такой государственный механизм отсутствует.

08 Березня 2011, 22:44:59
Відповідь #24
Offline

далі буде


Offline далі буде

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
далі буде ще гірше, це не можете усвідомити тільки немовля, але що до люстрації, то я розумію що вигнати треба і помаранчових і блакітних, червоних !!!!!!!!слід було послати під три чорти ще у 91 році, бо як пана царьова послухаешь-десь дуже свербить починає...у кого д.. ,у кого руки по вилах скучіли. Вибачте, але мені російскою зручніше, скоріш бистрійше думки висловлювати.
Я, лично, за люстрацию. Но, думаю для єтого должен определиться  НОВЫЙ четкий лидер на политической арене, пока я рассмотрела эти попытки только у Порошенко, время до следующих выборов достаточно, если это не сделает следующий президент.........то последствия нашего 20 летнего хаоса уже  наверное не исправить никому, "точка возврата" давно пройдена.........

я ще раз зазначу що сміття тре вбирати, хоч день воно лежить, хоч 20 років) що до порошенка - то він звичайний пристосуванець, бо бізнес)

08 Березня 2011, 22:47:04
Відповідь #25
Offline

далі буде


Offline далі буде

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю

закон) сила права) чи ви настільки звикли до безладу в країні, що вам прості речі здаються утопічними? чехи, німці східні, румуни, поляки, грузини так вже не вважають)
Не то что бы привык. Я просто не вижу того кто будет претворять это в жизнь.
На данный момент такой государственный механизм отсутствует.

звичайно механізм відсутній, що до втілення - то озирніться)

08 Березня 2011, 22:48:26
Відповідь #26
Offline

Муза Василевская


Offline Муза Василевская

  • Ну хорошо, ведьма так ведьма.
  • ***
  • Постоялец
  • Повідомлень: 688
  • Карма: +42/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
  • Очень славно и роскошно!
    • Жіноча
    • Перегляд профілю
да дело  сейчас наверное не в СССР, отлучить от власти действующих, которые себя дискредитировали, кгб есть всегда,  только могут меняться название у него и функции, которые  уменьшаются или увеличиваются
Единственный способ сохранить здоровье - это есть то, чего не хочешь, пить то, чего не любишь, и делать то, что не нравится.

08 Березня 2011, 22:48:59
Відповідь #27
Offline

далі буде


Offline далі буде

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
2 Лорд, тобто ви вважаєте що сміття не треба прибирати?

Раскрывать конфиденциальную информацию о сотрудничестве граждан с государственными органами ни в коем случае нельзя, это табу. Человек, который шел на сотрудничество, он заключал соглашение с государством (со своим государством, не с иностранным) о том, что он помогает ему, а оно, в свою очередь, гарантирует конфиденциальность.

Если положить этому прецедент, то никто в будущем не согласится на подобное сотрудничество. А такие формы работы спецслужб необходимы в любом государстве, ибо государственная безопасность должна обеспечиваться. Кроме того, должна проводиться работа по борьбе с преступностью. Формы работы с населением на доверительных началах были придуманы не в КГБ и не в СССР. Этой практике тысячи лет.

а як же східна Європа та Грузія, де люстрація пройшла? точніше сказати - відбулась

08 Березня 2011, 22:50:00
Відповідь #28
Offline

Василий Иванович


Offline Василий Иванович

  • Обычный
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 18638
  • Країна: al
  • Карма: +1058/-8
  • Дякую
  • Сказав: 240
  • Отримав: 1892
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Это не правильно.
Каждый мужчина и каждая женщина — это звезда. (с) Алистер Кроули

08 Березня 2011, 22:52:07
Відповідь #29
Offline

далі буде


Offline далі буде

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 84
  • Карма: +2/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Это не правильно.

змушений не погодитись з вами, бо є вище наведені приклади, і ще раз наголошу - сміття тре прибрати!

Форум Краматорська

Re: Люстрація
« Відповідь #29 : 08 Березня 2011, 22:52:07 »