Форум Краматорска

  • 20 Октябрь 2021, 20:05:30
  • Добро пожаловать, Гость
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.


Новости:

Просмотр сообщений

В этом разделе можно просмотреть все сообщения, сделанные этим пользователем.


Сообщения - rayo

Страницы: [1] 2 3 ... 749
1
Извините, вам запрещён просмотр содержимого спойлеров.
На його фоні ви з вашим кумиром саме так і виглядаєте.  :lol:
Тільки дебіли могли вибрати президентом такого нездару, що за перші два роки повністю розвалив економіку України, лишив її суб'єктності на міжнародній арені, пересварився із стратегічними партнерами, зменшив внутрішній видобуток газу, втратив енергетичну незалежність, сховав мільярди вкладників приватбанку в офшорах, методично розвалює ВСУ, здав частину території Донецької і Луганської областей, яка була раніше звільнена від російських окупантів і це тільки малий перелік "звитяг" найвеличнішого. Далі буде.

2
https://hmarochos.kiev.ua/2021/10/18/u-zhytomyri-znesly-panchishnu-fabryku-yaka-vygotovlyala-shkarpetky-foto/

У Житомирі знесли панчішну фабрику, яка виготовляла шкарпетки (фото)
За деякими даними, на звільненій ділянці в сім гектарів будуватимуть гіпермаркет і житлові багатоповерхівки.   :prapor:
Цитировать
Станом на початок 2008 року панчішна фабрика входила в число найбільших діючих підприємств міста[4].

Виробництво продукції здійснювала під торговою маркою «Легка хода».

У квітні 2021 року панчішну фабрику продали, за найімовірнішою версією, готується її знесення та спорудження на її місці гіпермаркету "Епіцентр" та житлового комплексу.

4
8888 почему вы упорно стараетесь что-то там доказать  Портвейну и aleksan1у ?
Это бесполезно. Горбатого могила исправит. Я бы их вообще в игнор отправил( какой смысл общаться когда знаеш наперед все что они скажут?) но не могу найти где здесь такая штука добавить в "друзья" есть а игнор нет :(

Профиль, изменить список игнорируемых
Чем тупее дебил тем больше гонора.
Ну, ви ж себе краще знаєте, тут не посперечаєшся.  :D

5
Поздравления / Олександр Ворсін
« : Вчера в 11:45:54 »
Олександр, щиро вітаю Вас з днем народження!
Щастя, здоров'я і творчого натхнення у всіх Ваших справах.

6
избирательная компания закончилась два
с половиной года назад.
Це ви собі весь час нагадуєте?
Для чого ви продовжуєте виправдовувати зелю і обливати брудом Порошенка та його прихильників, повторюючи цитати з російської пропаганди?
Зеля накрав разом з бєнею мільярди, не платив податки в Україні, а ви мовчите в ганчірочку. Може тому, що ви теж мали нечесну практику як платник податків, а зараз сидите на шиї у Держави, яку називаєте "страна 404" (до речі, теж мем із росЗМІ).
Поки ви будете це робити, я буду вас тикати носом у ваш вибір.  :o


7
Артефакт про "нові обличчя")

9

Тарас Чорновіл
15 жовтня о 21:03  ·
Не таланить Зеленському з візуалізацією. Весь час зелена Опа норовить показати, як він "мужньо й самовіддано" перебуває безпосередньо на лінії вогню разом з нашими військовими. А в кадр вічно щось непотрібне залізе. В Авдіївці - бруси й вид на Коксохім, які достатньо далеко від фронту. Якогось разу мордороби не помітили під час фотосесії ніби за сотню метрів від ворожих позицій дитинку в трусиках і маєчці в кадрі, в іншому випадку якийсь геть мирний реманент за спиною затесався із глибокого тилового застосунку. Колись дійсно витворили "героїчне" фото в окопі й навіть підписали: "За 80 метрів від ворога". А фотограф потім опублікував необрізану знимку, де поряд над траншеєю стоїть на повний ріст солдат без каски.
Так і цього разу. Окрім ганебних фотосесій в Києві, де до Стіни пам'яті ні ветеранів, ні військовослужбовців не підпустили й воно стояло саме самісіньке, та на Хортиці, де під кожним деревом поліцаїв поховали й навіть стріли відібрали в учасників  змагання лучників, вирішили зваяти щось мужнє. Знову завезли Зеленського на саму "лінію вогню".  Щоб якісь дітки дорогою в школу не зіпсували картинку, вийшли на світанку. Але й тут карма підгадила. Та ще й інструментом зробила найріднішу людину. Ні, не Лєнку, Єрмака. Ну, не любить він у касці ходити, особливо, коли до фронту три дні полем, два дні лісом. Зняв захисний убір, чого точно ніхто б собі не дозволив безпосередньо поблизу справжньої небезпеки. А цієї миті фотограф якраз класний кадр намітив - усі такі стривожено-зосереджені... А за ними Єрмак плешиною світить. І заретушувати нехлюї забули...

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1524594824571708&id=100010636159003

10
Ирина Виниченко
12 год  ·
Березовый сок, [16.10.21 17:26]
Хіба ж мати винувата, що дитина дурнувата. Эта поговорка идеально иллюстрирует ситуацию с взятым в плен российским полковником, которого задержали наши воины из 24-й механизированной бригады.
Ситуация следующая. В четверг 14 октября, в День защитников и защитниц Украины, российский подполковник шестого мотострелкового полка оккупационных войск РФ на Донбассе, Андрей Косяк, вышел на позиции  24-й бригады ВСУ на участке разведения в Золотом. Он подумал, что раз он будет в каске СЦКК, как якобы сотрудник Совместного центра контроля и координации, то его не тронут, а он сможет по наглому провести разведку. Косяк  перепутал военную хитрость с тупостью. Но наши воины взяли его в плен. Не помогли каска и понты. А когда при досмотре его телефона нашли видео, что этот Косяк принимает участие в стрельбе из миномета по украиснким позициям, то это помогло российскому подполковнику осознать, что он не прав, что он идиот, что он фаворит на премию Дарвина в этом году. Поэтому он быстро признался в терроризме и просит о снисхождении украинского правосудия.
У кремлядей это вызвало истерику и она начали буянить. И даже обратились за поддержкой своей позиции в Специальную мониторинговую миссию ОБСЕ. Но ОБСЕ сообщила, что не было зафиксировано никаких нарушений со стороны Украины. ОБСЕ не видят в этой ситуации ничего, что они могли бы внести отчет, как нарушение. Это значит, что задержание тупого и наглого Косяка - это косяк россиян и обоснованные действия наших военных. В общем, подвожу итог. Феерический идиот, в звании российского подполковника отправился на нашу территорию для разведки с видеодоказательствами на телефоне того, что он занимался терроризмом на Донбассе. И пополнил теперь обменный фонд. Единственная проблема, о которой говорят военные, так это то, что Косяк уже третьи сутки ходит под себя. Без остановки. И имодиум не помогает. Переживает, видимо, российский отважный военный. Поэтому и не может остановиться.
А я хочу поддержать предложение Юрій Бутусов о награждении государственными наградами всех причастных к задержанию российского террориста-подполковника. Защитники Украины достойны награды. Теперь посмотрим на реакцию Зеленского.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2763735740590208&id=100008614277172

11
Общество, политика, экономика / Re: США
« : 17 Октябрь 2021, 06:28:22 »
:D на ки все стабильно.
- видосики
- Тень получил пенсию
На паралельному форумі теж все без змін. Інфантильні діди-пліткарі мене обговорюють.  :o

13
Вітаю всіх захисників і захисниць України! Завдяки вам ми маємо можливість не тільки жити під мирним небом, а ще й спілкуватися на форумах і соціальних мережах. Велика подяка вам!!!

https://www.facebook.com/nataliiayusupova/posts/2065221256968734

15
«Вгору і вниз по сходах» - серіал, Великобританія.

Сюжет розвивається напередодні другої світової війни. Чемберлен намагається заглянути в очі Гітлеру, як зараз "найвеличніший".
Фільм цікавий, раджу подивитися.

Страницы: [1] 2 3 ... 749