Форум Краматорська

  • 24 Травень 2024, 01:08:04
  • Ласкаво Просимо, Гість
Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.

Увійти

Новини:

Автор Тема: Воспитание, скорее его отсутствие!  (Прочитано 125585 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

03 Березень 2008, 16:54:49
Відповідь #225
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
В Молдове разрешили населению иметь огнестрел. Да?
Из этого огнестрела люди не начали безпорядочно палить друг по другу, как пугают нас наши менты и властьпридержащие. Да?

ПРИ ЧЕМ ТУТ ВОЙНА И МОГИЛЫ НА БЕРЕГАХ РЕКИ?
Что тут непонятного? Только что, на предыдущей странице был ответ на эту тему. Я могу продублировать для непонятливых, мне нетрудно
израиль трогать ненадо,тут постоянно воюют.люди знают,что такое смерть.

Форум Краматорська

Re: Воспитание, скорее его отсутствие!
« Відповідь #225 : 03 Березень 2008, 16:54:49 »

03 Березень 2008, 16:59:15
Відповідь #226
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Рівер
+100
я якось Женін пост пропустив. А він - САМЕ ТО
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

03 Березень 2008, 17:07:35
Відповідь #227
Offline

River Horse


Offline River Horse

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 14055
  • Карма: +1/-0
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
я якось Женін пост пропустив. А він - САМЕ ТО
Ну так, человек знает, о чем говорит.

03 Березень 2008, 19:32:04
Відповідь #228
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4504
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
хрєнассє "Молдова не перестреляла друг друга"... А ще Абхазія не перестреляла, Осєтія.. Карабах уже 20 років "не стріляє"....

Шановний вбивцю, так Ви нам розкажете, то ЯК себе вести в критичній ситуації чи ні???
ну скільки можна чекати???
Чи Ви просто не знаєте, і оце тут за зброю ратуєте, патамушта на якомусь форумі вичитали, і доводи здались Вам "убєдітєльнимі"?
Ну, а на розповідь про те, як ВИ "дєржалі оружіє, і даже убівалі, но Вам нє понравілось" я навіть стєсняюсь сподіватись....

Вот сижу и думаю, как только у AntZа хватает времени, а главное запала на бесконечные споры. Я вот уже выдохся. Ну не интересно уже. Переливать из пустого в порожнее. Откуда ты только энергию черпаешь? Прям Че Гевара  КраматорскИнфо. Это ж надо жизнь форуму посвятить. Неужели в реальной жизни некуда тратить эту энергию?
Хочешь победить в этом споре? Чувствую, тебе это надо. Не проблема. Напиши все что я, по-твоему,  должен признать. Я подпишу. Честно. От чистого сердца. Без иронии.  Хочу, что б ты получил покой. Хотя бы на время.
А смысл ?

03 Березень 2008, 19:43:29
Відповідь #229
Offline

wolf


Offline wolf

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 5725
  • Країна: 00
  • Карма: +273/-179
  • Дякую
  • Сказав: 1
  • Отримав: 49
  • Быть русским стыдно.
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • http://obs.in.ua
Обычно, гениальные статьи после первого прочтения автором рождают мысль наподобие: "Это говно никто не должен увидеть..." Абсурд, но именно ЭТО дерьмо и станет шедевром.

03 Березень 2008, 19:47:09
Відповідь #230
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Восьмьоркін
слєдоватєлю будеш ВСЬО підписувать.. "З моїх слів записано вірно, мною прочитано. Зі статею 63 Конституції України ознайомлений"...

Натомість, я прохав розповісти л и ш е одне - ЯКОЮ, на Ваш погляд, як ДОСВІДЧЕНОГО збоєносця (ми є всі пам*ятаєм, шо Ви не тільки МАЛИ зброю, а і мали таку нагоду СТРІЛЯТИ з неї в людей, і навіть ВБИВАТИ) - ЯКОЮ має бути поведінка озброєнного пересічного громадянина, коли на нього, не дай Боже, здійснюється напад?
По пунктам і по секундам...

ІТАК????
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

03 Березень 2008, 19:53:54
Відповідь #231
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4504
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Восьмьоркін
слєдоватєлю будеш ВСЬО підписувать.. "З моїх слів записано вірно, мною прочитано. Зі статею 63 Конституції України ознайомлений"...

Натомість, я прохав розповісти л и ш е одне - ЯКОЮ, на Ваш погляд, як ДОСВІДЧЕНОГО збоєносця (ми є всі пам*ятаєм, шо Ви не тільки МАЛИ зброю, а і мали таку нагоду СТРІЛЯТИ з неї в людей, і навіть ВБИВАТИ) - ЯКОЮ має бути поведінка озброєнного пересічного громадянина, коли на нього, не дай Боже, здійснюється напад?
По пунктам і по секундам...

ІТАК????

Понятно. Процесс  интересней результата?
Не хочу, устал, надоело, не интересно.  Давай лучше подпишу? 
А смысл ?

03 Березень 2008, 20:06:15
Відповідь #232
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
так Ви ж не у слєдоватєля, шановний... Ніхто нічого не вимагає і ніхто нікого не напрягає...
Відпочіньте, зберіться з думками, продумайте дії по пунктам і по секундам...
Це ж ТРЕНОВАНОМУ не так уж і важко!!
А ми всі з вдячністю почитаєм, ТАК ЯК нам себе вести, в кінці кінців, якшо нам таки дадуть зброю...
А то, знаєте, теоретично россуждать- воно льогко, а ОТ ЗАСТОСУВАТИ оту пукалку... та в слушну годину... та правильно...
тут КУРСИ потрібні...
От ми всі Вас, як (повторююсь) самого ДОСВІДЧЕНОГО і просім....

Чи весь базар про "та я убівал" - є ЛИШЕ дешовими ПОНТАМИ????
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

03 Березень 2008, 20:09:01
Відповідь #233
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4504
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
так Ви ж не у слєдоватєля, шановний... Ніхто нічого не вимагає і ніхто нікого не напрягає...
Відпочіньте, зберіться з думками, продумайте дії по пунктам і по секундам...
Це ж ТРЕНОВАНОМУ не так уж і важко!!
А ми всі з вдячністю почитаєм, ТАК ЯК нам себе вести, в кінці кінців, якшо нам таки дадуть зброю...
А то, знаєте, теоретично россуждать- воно льогко, а ОТ ЗАСТОСУВАТИ оту пукалку... та в слушну годину... та правильно...
тут КУРСИ потрібні...
От ми всі Вас, як (повторююсь) самого ДОСВІДЧЕНОГО і просім....

Чи весь базар про "та я убівал" - є ЛИШЕ дешовими ПОНТАМИ????

Точно, "дешовими ПОНТАМИ".
А смысл ?

03 Березень 2008, 20:12:49
Відповідь #234
Offline

STArS


Offline STArS

  • ****
  • Старожил
  • Повідомлень: 1318
  • Країна: 00
  • Карма: +17/-63
  • Дякую
  • Сказав: 3
  • Отримав: 0
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
А ми всі з вдячністю почитаєм, ТАК ЯК нам себе вести, в кінці кінців, якшо нам таки дадуть зброю...
От ми всі Вас, як (повторююсь) самого ДОСВІДЧЕНОГО і просім....
Ну во первых не все, лично я прекрасно помню начало обсуждения темы. Речь шла о ПРАВЕ ношения оружия. А уж тот кто САМ ЗАХОЧЕТ его приобрести пускай сам для себя и решает как себя вести с оружием.
Никого ведь не заставляют носить оружие
Жизнь стоит того чтобы не быть сволочью

03 Березень 2008, 20:56:49
Відповідь #235
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А уж тот кто САМ ЗАХОЧЕТ его приобрести пускай сам для себя и решает как себя вести с оружием.
чекайте... Ви не знаходите тут протирічча з аксіомою "свобода кожного закінчується там, де починається свобода іншого"???
Тобто, я, безумовно, ПОВАЖАЮ Ваше право носити зброю, але ЗУСИЛЛЯМИ СУСПІЛЬСТВА я маю бути застрахований від ВАШОЇ неадекватності при її вживанні, нє?

Шановні поборники носіння зброї... Суспільство (як вже було сказано) дві тисячі років йшло до того, шоб його, суспільства, громадянин, НЕ МАВ ПОТРЕБИ (не ПРАВА, зважте, а ПОТРЕБИ!!) носити зброю для захисту себе та своєї родини, свого бізнесу, своєї власності...
Натомість, відрядив це ПРАВО, а з ним і ОБОВ*ЯЗОК ЗАХИСТУ особливим підрозділам суспільства - поліції, міліції...
А якшо шось не так з тими підрозділами - то тре В НИХ розбиратись, а не ... корчити з себе рембів по форумах....
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

03 Березень 2008, 20:59:29
Відповідь #236
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4504
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
А уж тот кто САМ ЗАХОЧЕТ его приобрести пускай сам для себя и решает как себя вести с оружием.
чекайте... Ви не знаходите тут протирічча з аксіомою "свобода кожного закінчується там, де починається свобода іншого"???
Тобто, я, безумовно, ПОВАЖАЮ Ваше право носити зброю, але ЗУСИЛЛЯМИ СУСПІЛЬСТВА я маю бути застрахований від ВАШОЇ неадекватності при її вживанні, нє?

Шановні поборники носіння зброї... Суспільство (як вже було сказано) дві тисячі років йшло до того, шоб його, суспільства, громадянин, НЕ МАВ ПОТРЕБИ (не ПРАВА, зважте, а ПОТРЕБИ!!) носити зброю для захисту себе та своєї родини, свого бізнесу, своєї власності...
Натомість, відрядив це ПРАВО, а з ним і ОБОВ*ЯЗОК ЗАХИСТУ особливим підрозділам суспільства - поліції, міліції...
А якшо шось не так з тими підрозділами - то тре В НИХ розбиратись, а не ... корчити з себе рембів по форумах....

Аминь.
А смысл ?

03 Березень 2008, 21:03:03
Відповідь #237
Offline

AntZ


Offline AntZ

  • سلام عليكم
  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 39816
  • Країна: 00
  • Карма: +787/-556
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 4
  • Urbi et Orbi
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Аминь
знов когось ВБИВ???
*
Кидаючи в воду камінці, дивись на кола, їми створені - інакше таке заняття буде порожньою забавкою

03 Березень 2008, 21:05:26
Відповідь #238
Offline

8888


Offline 8888

  • *****
  • Ветеран
  • Повідомлень: 9801
  • Країна: ua
  • Карма: +330/-8
  • Дякую
  • Сказав: 4504
  • Отримав: 2191
    • Чоловіча
    • Перегляд профілю
Цитувати
Аминь
знов когось ВБИВ???

Скорее "что".
А смысл ?

03 Березень 2008, 21:35:27
Відповідь #239
Offline

Sansay


Offline Sansay

  • *
  • Посетитель
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-5
  • Дякую
  • Сказав: 0
  • Отримав: 0
    • Перегляд профілю
Не понятна суть спора, начали за отморозков продолжаете про применение оружия, однажды и мне пришлось прибегнуть к применению газового оружия, во дворе группа отморозков буцала ногами такого же, провинился видать, естественно из сочуствия я вступился, только достал свой ствол сразу остался в гордом одиночестве, даже спасенный смылся, забыв поблагодарить, за спасение. Так что делайте выводы господа, надо оружие или не надо, его боятся даже стаи придурков.   

Форум Краматорська

Re: Воспитание, скорее его отсутствие!
« Відповідь #239 : 03 Березень 2008, 21:35:27 »